Усіх під рушницю: Як готується Лукашенко до війни

білоруська армія

Держпропаганда білорусі активно пускає димову завісу. Намагається переконати, що лукашенко воювати не має наміру. Однак підготовка до війни йде повним ходом. Ознак предостатньо, пише Telegram-канал «Мінська семибоярщина».

«Не будемо наводити загальновідомі приклади посиленої мілітаризації ВПК, вибухового зростання чисельності ПВК «ГардСервіс», розконсервації бронетанкової техніки, масового пошиття комплектів обмундирування тощо. Будь-яка підготовка до війни стартує з пошуку і планування фінансів. Місто Брест — прикордоння з Україною та Польщею. Красномовний приклад планомірного переведення країни на військові рейки. У місцевому міському бюджеті на 2023 рік сховали нову військову статтю видатків. На забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації передбачено $ 1 млн 776 тис.

Багато це чи мало для обласного центру? По-перше, стаття «витрат» призову на війну в поточному році злетіла в 74 (!) рази. По-друге, до кінця минулого року міськвійськкомат спішно записав у рекрути трохи менше ніж 70 тисяч мешканців Бресту, зобов'язаних воювати. По-третє, призов на криваву м'ясорубку фінансує кожен працездатний житель Бресту із прибуткового податку»

Одним словом, додає автор телеграм-каналу, пряма дорога на фронт забезпечена владою, та ще й за рахунок самих городян. Якось варто віддячити «народним обранцям» за таку турботу.

«Військовий бюджет Бреста — не виняток, а бюджетне правило. Точно така стаття витрат знайдеться в бюджеті кожного міста, району та області. Помилуйтеся на сторінці свого виконкому, поки не засекретили. Палац планує загнати «під рушницю» всю країну, розпорядитися життям призовників на свій розсуд. Мимохідь здирають із білорусів $ 197 млн на безглуздий військовий похід проти сусідніх народів. Хтось укотре скаже: я до війни ні при чому, я не агресор. Можливо воно й так, але явно не в цьому випадку. Будемо мовчки платити?»


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вже другий день "дискотека": В окупованих Бердянську і Токмаку пролунали вибухи

субота, 23 вересень 2023, 23:44

Надверчір суботи, 23 вересня, на тимчасово окупованих територіях України, а саме – на півдні пролунали вибухи. «Бавовна» прилетіла до російських окупантів у захоплені ними Бердянськ та Токмак Запорізької області. Зокрема, о 18:03 мер Мелітополя Запоріз...

"Обзивали нас і реготали": Представники Червоного Хреста знущалися над українськими військовополоненими (відео)

субота, 23 вересень 2023, 23:28

Представники Міжнародного червоного хреста у Росії знущалися над українськими військовополоненими. Про це в інтерв’ю розповів сержант ЗСУ Орест Грицюк, який перебував у полоні 9 місяців, передають Патріоти України. За словами бійця, коли до військовопо...