Усіх під рушницю: Як готується Лукашенко до війни

білоруська армія

Держпропаганда білорусі активно пускає димову завісу. Намагається переконати, що лукашенко воювати не має наміру. Однак підготовка до війни йде повним ходом. Ознак предостатньо, пише Telegram-канал «Мінська семибоярщина».

«Не будемо наводити загальновідомі приклади посиленої мілітаризації ВПК, вибухового зростання чисельності ПВК «ГардСервіс», розконсервації бронетанкової техніки, масового пошиття комплектів обмундирування тощо. Будь-яка підготовка до війни стартує з пошуку і планування фінансів. Місто Брест — прикордоння з Україною та Польщею. Красномовний приклад планомірного переведення країни на військові рейки. У місцевому міському бюджеті на 2023 рік сховали нову військову статтю видатків. На забезпечення мобілізаційної підготовки та мобілізації передбачено $ 1 млн 776 тис.

Багато це чи мало для обласного центру? По-перше, стаття «витрат» призову на війну в поточному році злетіла в 74 (!) рази. По-друге, до кінця минулого року міськвійськкомат спішно записав у рекрути трохи менше ніж 70 тисяч мешканців Бресту, зобов'язаних воювати. По-третє, призов на криваву м'ясорубку фінансує кожен працездатний житель Бресту із прибуткового податку»

Одним словом, додає автор телеграм-каналу, пряма дорога на фронт забезпечена владою, та ще й за рахунок самих городян. Якось варто віддячити «народним обранцям» за таку турботу.

«Військовий бюджет Бреста — не виняток, а бюджетне правило. Точно така стаття витрат знайдеться в бюджеті кожного міста, району та області. Помилуйтеся на сторінці свого виконкому, поки не засекретили. Палац планує загнати «під рушницю» всю країну, розпорядитися життям призовників на свій розсуд. Мимохідь здирають із білорусів $ 197 млн на безглуздий військовий похід проти сусідніх народів. Хтось укотре скаже: я до війни ні при чому, я не агресор. Можливо воно й так, але явно не в цьому випадку. Будемо мовчки платити?»


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Вірменська Гата, солодощі, які зачарують своїм смаком!

субота, 1 квітень 2023, 4:00

Рецепт найпопулярнішої, відомої та улюбленої у Вірменії східної випічки! Готуємо найпопулярніший десерт у Вірменії. Гату можна зустріти практично скрізь, є навіть магазинчики, в яких продається лише це печиво. Гата буває різних видів, відрізняється тіс...

"Лучше не пустить к себе одного честного из сотни негодяев, чем допустить 99 мерзавцев", - блогер-одесит

субота, 1 квітень 2023, 0:16

"С первого апреля Россия начнет председательствовать в Совете безопасности ООН. Небензя сравняется с Гутерришем, как две ягодки одного поля. Облик организации будет окончательно прояснен. Нации же заинтересованы в том, чтобы вопросы безопасности на п...