Усім іншим до них далеко: Два знаки Зодіаку мають потужний магічний дар

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, які володіють особливим магічним даром. Про це пише "Експрес газета", передають Патріоти України.

Овен

У Овна дуже сильне енергетичне поле і воля. Цей знак не тільки повністю контролює власне життя, але також здатний підпорядковувати собі інших людей. Цим людям ніколи не вистачає часу, щоб сповільнитися і прислухатися до себе. Через це вогненний характер Овна часто перетворює його енергію з творчої в руйнівну. Щоб керувати своїми магічними здібностями, Овну необхідно навчитися самоконтролю.

Скорпіон

Найсильніша енергетика Скорпіонів змітає все на своєму шляху і буквально трансформує навколишній світ. Представники знака, часто навіть не усвідомлюючи цього, за допомогою своїх магічних здібностей змушують життя текти так, як їм потрібно.

Однак їм, як і Овнам, відчайдушно не вистачає самоконтролю. В одну мить вони можуть зруйнувати все, що так довго будували. Астрологи радять Скорпіону усвідомити свій дар і сприймати його як небезпечну зброю, якою життєво важливо навчитися користуватися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не встиг дотягнутися до своєї кувалди: «Вагнерівці» під Бахмутом порубали командира на шматки сокирами (відео)

четвер, 9 лютий 2023, 7:45

Лайхак від зеків ,як не ходити на українські позиції у самовбивчій наступ може припасти до душі їх товаришам по нещастю серед чмобіків. Втрати росіян ростуть навіть у тилу. Розборки між окупантами трапляються дедалі частіше. Та й на фронті вони вже не ...

Спостерігається "максимальне загострення": Росіяни пішли в наступ в районі Кремінної – ISW

четвер, 9 лютий 2023, 6:46

Російські окупанти перейшли до наступу в Луганській області. На Кремінському напрямку спостерігається "максимальне загострення" – росіяни намагаються прорвати українську оборону, йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW) за 8 лютого. . "Російські...