Усім іншим до них далеко: Два знаки Зодіаку мають потужний магічний дар

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, які володіють особливим магічним даром. Про це пише "Експрес газета", передають Патріоти України.

Овен

У Овна дуже сильне енергетичне поле і воля. Цей знак не тільки повністю контролює власне життя, але також здатний підпорядковувати собі інших людей. Цим людям ніколи не вистачає часу, щоб сповільнитися і прислухатися до себе. Через це вогненний характер Овна часто перетворює його енергію з творчої в руйнівну. Щоб керувати своїми магічними здібностями, Овну необхідно навчитися самоконтролю.

Скорпіон

Найсильніша енергетика Скорпіонів змітає все на своєму шляху і буквально трансформує навколишній світ. Представники знака, часто навіть не усвідомлюючи цього, за допомогою своїх магічних здібностей змушують життя текти так, як їм потрібно.

Однак їм, як і Овнам, відчайдушно не вистачає самоконтролю. В одну мить вони можуть зруйнувати все, що так довго будували. Астрологи радять Скорпіону усвідомити свій дар і сприймати його як небезпечну зброю, якою життєво важливо навчитися користуватися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. "​Місцеві рекламники - поза конкуренцією!": Де у Вінниці розмістили борд Мураєва "Тут наша земля" (фото)

четвер, 16 вересень 2021, 17:00

"Вінницькі рекламники - поза конкуренцією. Тільки люди з таким неповторним почуттям гумору могли розмістити борд Мураєва з написом "Тут наша земля" на стіні... Вінницької в'язниці. Без коментарів", - написав блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй...

Черговий піар? - Бутусов

четвер, 16 вересень 2021, 11:17

Верховный Главнокомандующий Владимир Зеленский, как сообщают источники Цензор.Нет, в ближайшее время может посетить фронт ООС на Донбассе. Это первый визит Зеленского на фронт после начала интенсивных обстрелов российских войск в июле. Джерело