Усім іншим до них далеко: Два знаки Зодіаку мають потужний магічний дар

Астрологи назвали два знаки Зодіаку, які володіють особливим магічним даром. Про це пише "Експрес газета", передають Патріоти України.

Овен

У Овна дуже сильне енергетичне поле і воля. Цей знак не тільки повністю контролює власне життя, але також здатний підпорядковувати собі інших людей. Цим людям ніколи не вистачає часу, щоб сповільнитися і прислухатися до себе. Через це вогненний характер Овна часто перетворює його енергію з творчої в руйнівну. Щоб керувати своїми магічними здібностями, Овну необхідно навчитися самоконтролю.

Скорпіон

Найсильніша енергетика Скорпіонів змітає все на своєму шляху і буквально трансформує навколишній світ. Представники знака, часто навіть не усвідомлюючи цього, за допомогою своїх магічних здібностей змушують життя текти так, як їм потрібно.

Однак їм, як і Овнам, відчайдушно не вистачає самоконтролю. В одну мить вони можуть зруйнувати все, що так довго будували. Астрологи радять Скорпіону усвідомити свій дар і сприймати його як небезпечну зброю, якою життєво важливо навчитися користуватися.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Згадала молодість: У Білорусі 68-річна бабця заявила про згвалтування... і отримала тюремний строк

вівторок, 15 червень 2021, 0:10

Незвичайний вирок виніс суд Вілейського району Мінської області. На лаві підсудних опинилася місцева 68-річна пенсіонерка. "Как это чаще всего бывает, началось со спиртного. Пенсионерка пригласила к себе в дом двух мужчин значительно моложе себя и устр...

ЗСУ повертаються у “совок” — Арестовичу показово "смішно" за “парашманів”: Українці реагують на жахливі умови харчування військових

вівторок, 15 червень 2021, 0:05

Колись топ-критик "слуг" і Зеленського знов наглядно ілюструє, що його мораль, це "точка зрения, которая зависит от места сидения". Гра сів з “парашманами” колись незалежному експерту здається дуже дотепною. 13 червня Роман Глех опублікував фото обіду ...