"Успей на свой штурм Авдеевки": У РФ "солдатські вдови" радять росіянам поспішити, щоб "не упустити свій шанс"

Російська пропаганда почала активно рекламувати участь у штурмі Авдіївки, ніби це якийсь туристичний тур для любителів гострих відчуттів, а не прямий квиток до пекла. При цьому, що іронічно, відповідні заклики були помічені, зокрема, у Telegram-каналі "Солдатські вдови Росії", передають Патріоти України.

«Штурм Авдіївки — це знакова подія, наша Курська дуга і Куликовська битва. Подія, про яку говоритимуть через століття, а учасники назавжди стануть героями. Встигни підписати контракт з армією Росії, щоб потрапити до списку цих героїв. Нам потрібні люди, готові виконати цю історичну місію, нам потрібні ті, кому страх невідомий. Стати частиною штурму Авдіївки — значить стати частиною російської легенди», — обіцяють наївним співгромадянам російські «вдови».

Тим часом, згідно з даними західних ЗМІ, від початку активних наступальних дій окупантів у районі Авдіївки «вічної слави» там щодня набувають від 500 до 1000 російських учасників цього суїцидального івенту від міноборони РФ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Над Кримом виють сирени та лунають вибухи в різних кутках окупованого півострова

п’ятниця, 19 квітень 2024, 14:32

У тимчасово окупованому Криму вранці 19 квітня було чути вибухи. Про це повідомляє Telegram-канал Кримський вітер.

"Скоро корабли будут уничтожаться здесь": Партизани розвідали військово-морську базу РФ у Новоросійську

п’ятниця, 19 квітень 2024, 13:17

Партизанський рух "Атеш" провів розвідку військово-морської бази Чорноморського флоту Росії в Новоросійську. Туди РФ перемістила більшість своїх суден з Криму. Про це пише "Атеш" у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України. "Під час розвідки б...