"Успешной войнушки у Путина уже не будет, Эрдоган готов "вонзить нож", - блогер Талк

Наступного вівторка, 13 квітня, в німецький Штутгарт летить міністр оборони США, 4-зірковий генерал Ллойд Остін. Там він відвідає штаб Європейського командування ВС США (EUCOM). І це чіткий сигнал Кремлю. Таку думку в своєму блозі в Facebook висловив відомий російський публіцист Сергій Талк, передають Патріоти України та пропонують вам прочитати його допис мовою оригіналу.

Что вы делаете во вторник? А вот министр обороны США четырёхзвёздный генерал Остин прибывает во вторник в штаб центрального командования США в Штуттгарте. Это значит, что Штаты не будут сидеть сложа руки в случае возможной российской агрессии, а будут активно действовать.

Наиболее вероятны массированные поставки оружия и введение бесполётной зоны на востоке Украины. Про флот НАТО тоже забывать не стоит - только турецкий флот в три раза больше Черноморского флота. Эрдоган с удовольствием вонзит нож в и без того израненную спину российского соседа. Совершенно очевидно, что успешной войнушки у Владимира Таврического уже не будет, но объяснить ему это может только лечащий врач.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Як точно відрізнити підробку від сиру і не "нарватися" на сирний продукт

понеділок, 17 травень 2021, 6:10

Якщо при нарізці продукту на ножі залишається жирна консистенція – це вірна ознака. Чого саме? Напередодні великого свята Великодня ми вже зараз замислюємося над тим, що ж приготувати і, що смачного купити до столу. І, звичайно ж, як обійтися без арома...

Недоспав - вбив мозок і швидко постарів, - дослідження

понеділок, 17 травень 2021, 5:45

Які хвороби тягне за собою недосипання. Мозок людини, який спить лише чотири години на добу, в середньому на вісім років старший, ніж мозок людини, який добре висипається. Про це свідчить дослідження медичної журналістки Ільке де Бішоп, опубліковане у ...