"Успіх білоруської революції лише прискорить вторгнення Росії з подальшим нав‘язуванням гібридної війни", - Сергій Іванов

Навіть якщо протести в Білорусі задавлять, вже очевидно, що цим все не закінчиться.

"Якщо чесно, я не дуже вірив, що це всерйоз та надовго, але недооцінив ані рішучість протестувальників, ні ідіотизм Лукашенко, який вирішив відразу перейти до хардкору", - пише телеведучий Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Тепер, коли в ментів полетіли не лише слова, а і коктейлі, все набуває іншого змісту. І результати виборів уже не мають значення, адже коли починаються постріли, стає не до процедур.

Сьогодні подивився відео, на якому автомобіль врізається у натовп ментів. По ньому стріляють, але він проривається, підіймаючи їх на капот. Це дуже промовистий момент: коли люди готові на таке, герилья – питання часу.

Як би там не сталося цього разу, Лукашенко – це вже потенційний Чаушеску і швидкість розв‘язки перебуває у прямому зв‘язку з кількістю трупів, які він залишить.

Втечу Тихановської до Литви розцінюю як слабкість і зраду. Ба більше, не дуже зрозуміло, як вона змогла безперешкодно виїхати з оточеного спецназом Мінська. Є питання, погодьтеся.

Ну і головне. На превеликий жаль, успіх білоруської революції лише прискорить вторгнення Росії з подальшим нав‘язуванням гібридної війни і створенням умовної Вітебської народної республіки або кількох. Все лише починається".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пенсійна реформа: Ще один податок і виплати пенсіонерам під питанням, або Як в Україні будуть вводити накопичувальні пенсії

четвер, 26 листопад 2020, 6:50

Накопичувальні пенсії не гарантують виплат в майбутньому, але можуть стати проблемою для працюючих. Ідея накопичувальних пенсій для українців, при якій люди відкладають собі на пенсії самі і "не тиснуть" на без того дефіцитний Пенсійний фонд, не дає сп...

"Вовчиці" в люті: Після тривалої перерви Винник з'явився на публіці зі своєю дружиною

четвер, 26 листопад 2020, 6:24

Перед цим дружина співака перехворіла коронавірусом. Олег Винник показався на публіці зі своєю дружиною - співачкою Таюне (Таїсією Сватко). Спільне фото він опублікував в Instagram, передають Патріоти України. Однак на публіку вона вийшла тільки через ...