Українська актриса Ксенія Мішина поскаржилася на погане самопочуття. На своїй сторінці в Instagram вона розповіла, що днями їла устриці, після чого їй стало зле, передають Патріоти України.
Ймовірно, зірка серіалу "Кріпосна" отруїлася. У неї почалася блювота, тому весь вечір вона провела в туалеті. Однак, на щастя, Мішиній не довелося викликати "швидку допомогу".
"Офігенний вечір. Спочатку обіймаєш унітаз через устриці, а потім через тривогу", - написала Мішина в інста-сторіз.
На наступний день актриса вирішила трохи розвантажити свій шлунок, тому приготувала правильний сніданок. Вона похвалилася своїми кулінарними здібностями, приготувавши вівсяне печиво з вівсянки, банана і кунжуту.
Варто відзначити, що Мішина часто ділиться з шанувальниками рецептами різних дієтичних страв. Вона надихає підписників переходити на здоровий спосіб життя, дотримуватися дієти і займатися не тільки спортом, але і своїм психологічним здоров'ям.

Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...