"Уже гражданская война?": Найєм запропонував Кремлю провести референдум щодо відділення Сибіру

Місцеві жителі вкрай незадоволені тим, що в Москві ігнорують більше трьох мільйонів гектарів палаючого лісу.

Депутат Верховної Ради Мустафа Найєм яскраво потроллив Росію на тлі масових протестів в Москві і запропонував почати підготовку референдуму про відділення охопленого пожежами Сибіру, "жителі якого давно незадоволені тим, що в Москві ігнорують понад три мільйони гектарів палаючого лісу". Про це він написав у своєму телеграм-каналі, коментуючи скандальний інцидент протистояння між силовиками і протестувальниками, передають Патріоти України.

"В Москве в ответ на анонимную угрозу протестующих отомстить силовикам за массовые аресты, сайт НТВ опубликовал очень подробный ответ сотрудников спецслужб, которые клятвенно пообещали использовать свое служебное положение, чтобы найти и отомстить родственникам и близким самих участников протестов. В связи с этим у меня вопрос. Скажите, а это уже гражданская война или все еще узурпация власти, тупость силовиков и открытое нарушение прав и свобод граждан? И если это все-таки гражданское противостояние, можно ли уже начать подготовку референдума об отделении охваченной пожарами Сибири, жители которой давно недовольны тем, что в Москве игнорируют более трёх миллионов гектаров горящего леса?" - написав він.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Марина Данилюк-Ярмолаєва: Хто така Ганна Маляр, і чому її звільненню з Міноборони радіють воєнкори та пресофіцери

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:45

На своїй посаді куратора інформаційної політики МО "служниця" спромоглась швидко посваритися із військовими кореспондентами, які багато років висвітлюють події на фронті. Шість із семи заступників очільника Міноборони було звільнено. Одне прізвище засл...

Військовий експерт розповів, скільки ракет наразі залишилося в Росії

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:36

Російській армії є ще чим атакувати. Тому варто бути готовими до можливих ракетних ударів найближчим часом. Ворог нарощує виробництво ракет і накопичує їх на пізню осінь. Про це в коментарі сайту ТСН.ua розповів військовий експерт Олег Жданов. “І, до р...