Вчора в Ужгороді на Закарпатті співробітники Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки провели рейд по спортзалах, а сьогодні військкомати дісталися "качалок" у Мукачево та Хусті. Про це повідомляють місцеві канали, передають Патріоти України.
У оприлюднених відео помітно, як люди військовій формі заходять у приміщення різних тренажерних залів.
Стверджується, що це спортзали у Мукачево та Хусті.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...