
Музикант вважає, що в 90-ті роки минулого століття росіяни ставилися до українців з шаною і любов'ю, а тепер це переросло у садо-любов. Лідер гурту Воплі Відоплясова Олег Скрипка стверджує, що з 2014 року дистанціювався від російських музикантів, передають Патріоти України.
"Автоматично, ще з 2014 року ми тримаємо дистанцію, це всі українці. Хороші, погані (росіяни), там ви розбирайтесь самі, нам своє робити", - сказав Скрипка на YouTube-каналі Пряма Червона.
При цьому, Скрипка нещодавно потрапив у скандал через фестиваль у Чорногорії з російськими музикантами. В команді Скрипки назвали такі заяви інформаційними провокаціями.
Скрипка не приховує, що в 90-ті роки 20 століття багато гастролював Росією. "В 90-ті роки росіяни ставилися до українців з шаною. Так, молодший, дурнуватий брат, але любили, реально любили. Любов у них збереглася, але не було такої садо-любові, яка зараз, на сьогоднішній день”, - каже музикант.
Також Скрипка розповів, чому важко було відмовитися від корпоративів в Росії. "Москва дзвонить, ти сидиш втомлений, а завтра вже треба їхати. Я кажу менеджеру, щоб він будь-яку суму назвав з голови, він називає, а вони все одно погоджуються, і ти їдеш", - згадав Скрипка.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...