У Бельгії торгують футболками з Z-свастикою та портретами Путіна (відео)

В бельгійському Л'єжі в сувенірному магазині російської тематики продають товари з Z-свастикою. На закиди відвідувача, що це є символом нападу Росії на Україну, власниця попросила його залишити магазин. Відео опублікував користувач TikTok з ніком vhalatiholodno, передають Патріоти України.

Магазин розташований в центрі міста, товари з російською символікою на кшталт "матрьошок", спортивних костюмів в кольорах російського прапора та портретів російського диктатора Володимира Путіна розміщені так, що чудово проглядаються через вітрину магазину. Власниця не заперечує, що Z-свастика є символою так званої "СВО", проте на закиди відвідувача відповіла, що магазин її приватна власність і на цей товар є покупці, а сама вона громадянка ЄС.

У українській мережі на відео відреагували з обуренням, закликавши як українців у ЄС, так і європейців належно відреагувати на таких "мешканців" та їх російську пропаганду. "Рашистська ракова пухлина давно розповзлася по світу, пустивши свої метастази скрізь, де тільки можна", "Сподіваюся, що тією громадянкою Європи та її магазином займуться відповідні органи. Добре було б, якби відправили на родіну, любити путіна", "дай Бог, щоб до вас добралася бельгійська поліція", "магазин цей - символ смерті" - коментують відео користувачі соцмереж.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...