"В бюджете образовалась дыра от 3 до 5 триллионов рублей": Російський журналіст розповів, як РФ залишають без нафтодоларів (відео)

Російська економіка останнім часом із рекордною швидкістю рухається до тотального краху. Із 5 грудня вступить в силу західне ембарго на російську нафту. В січні до нього приєднаються Індія та Китай, які ще у вересні вимагали від Путіна зупинити війну. Російський диктатор не прислухався до цього попередження, тому РФ доведеться зіштовхнутися із наслідками цього рішення. Журналіст Іван Яковина спробував зробити прогноз, наскільки швидко та ефективно ембарго зруйнує російську економіку. Патріоти України пропонують вам ознайомитися із міркуваннями пана Яковини разом із нами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Учені розповіли про таємничі "чарівні кола" та їх властивості. Такі візерунки на піску знаходять по всьому світу (відео)

середа, 27 вересень 2023, 2:35

Чарівними колами охрестили дивні ділянки землі, які вкривають пустелі в різних частинах світу, включно з Намібією, Західною Австралією, Сахелем, Мадагаскаром і Ближньою Західною Азією. Ці ділянки характеризуються наявністю круглих, безплідних зон сухої...

Сили оборони перехопили стратегічну ініціативу на декількох ділянках фронту

середа, 27 вересень 2023, 0:55

Варто зауважити, що, попри критику контрнаступу Збройних сил України, яка останні тижні звучить в західних ЗМІ, українські сили мають постійне стійке просування вперед. Незважаючи на всі заяви про уповільнений темп українського контрнаступу, події розвива