"У діях рашистів є сенс": Чому путінські війська атакують ЗСУ у Донецькій області, - Гармаш

Журналіст, головний редактор видання Остров Сергій Гармаш пояснив, які політичні та військові задачі окупанти намагаються виконати в Донецькій області, передають Патріоти України.

Американський інститут дослідження війни (ISW) назвав безглуздими спроби наступальних дій окупантів біля Донецька та Бахмута. «Чесно кажучи, я не погоджуюсь з цими висновками. В діях рашистів є сенс. Вони хочуть захопити Бахмут, тому що Бахмут — це ключ до води. Ми знаємо, що в Донецькій області, на окупованих територіях зокрема, зараз жорстка водна криза. Бахмут є ключем до водогону в Часовому Ярі. Це, так би мовити, воєнний сенс в їх діях», — висловився Гармаш про висновки ISW.

Експерт пояснив політичну складову активізації подій у Донецькій області: «[Російський диктатор Володимир] Путін наголошував на тому, що починав свою так звану спецоперацію, на прохання лідерів так званих республік [ЛНР і ДНР]. Для нього вийти на кордони Донецької та Луганської областей — це можливість оголосити про виконання цілей „спецоперації“».

Гармаш висловив сумніви стосовно того, наскільки воєнні цілі РФ корелюються з політичними, та додав, чому на це не зважатиме Путін: «Все менше шансів [у росіян] утриматись на півдні України після втрати Харківщини. Я думаю [Путіну] нічого не залишається, окрім як зосередитись на захопленні Донецької та Луганської областей».

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому постачання "Абрамсів" та "Леопардів" Україні не викликають у Росії нічого, крім сміху? - Рибніков

субота, 28 січень 2023, 8:15

Ну, хоча б вже тому, що російські танки значно кращі. Дерев'яна чурка під сідло, зберігальні іконки та портянки на внутрішньому боці броні, вкрадений у Бучі двокасетник та прив'язана до башти пральна машина створюють затишок, безпеку та вогневу міць, н...

Ті ж "золоті яйця" - тільки "в профіль": Після скандалу Міноборони вирішило перейти на закупівлю "раціонів", щоб приховати ціну за одиницю продуктів, - журналіст

субота, 28 січень 2023, 7:55

Відомство Резнікова чомусь вперто не бажає демонструвати прозорість багатомільярдних витрат щодо несекретних статей витрат, натомість після скандалу створює нові можливості для корупції. Міноборони, щоб запобігти корупції при закупівлі харчів для ЗСУ, ...