"У діях рашистів є сенс": Чому путінські війська атакують ЗСУ у Донецькій області, - Гармаш

Журналіст, головний редактор видання Остров Сергій Гармаш пояснив, які політичні та військові задачі окупанти намагаються виконати в Донецькій області, передають Патріоти України.

Американський інститут дослідження війни (ISW) назвав безглуздими спроби наступальних дій окупантів біля Донецька та Бахмута. «Чесно кажучи, я не погоджуюсь з цими висновками. В діях рашистів є сенс. Вони хочуть захопити Бахмут, тому що Бахмут — це ключ до води. Ми знаємо, що в Донецькій області, на окупованих територіях зокрема, зараз жорстка водна криза. Бахмут є ключем до водогону в Часовому Ярі. Це, так би мовити, воєнний сенс в їх діях», — висловився Гармаш про висновки ISW.

Експерт пояснив політичну складову активізації подій у Донецькій області: «[Російський диктатор Володимир] Путін наголошував на тому, що починав свою так звану спецоперацію, на прохання лідерів так званих республік [ЛНР і ДНР]. Для нього вийти на кордони Донецької та Луганської областей — це можливість оголосити про виконання цілей „спецоперації“».

Гармаш висловив сумніви стосовно того, наскільки воєнні цілі РФ корелюються з політичними, та додав, чому на це не зважатиме Путін: «Все менше шансів [у росіян] утриматись на півдні України після втрати Харківщини. Я думаю [Путіну] нічого не залишається, окрім як зосередитись на захопленні Донецької та Луганської областей».

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бої за "дорогу життя" до Бахмута: Бійці 3 ОШБр зайшли у траншею РФ і провели зачистку (відео)

понеділок, 29 травень 2023, 4:50

Українські захисники продовжують відтісняти ворога від стратегічної траси між зруйнованим Бахмутом і сусіднім Часовим Яром, роблячи дорогу з кожним просуванням більш безпечною від обстрілів та втрат ванажів та людських життів

Супутникові знімки показали, в якому стані перебуває унікальний корабельВМС рф "Иван Хурс" після влучання морського дрону ВМСУ

понеділок, 29 травень 2023, 3:20

Головним питанням насправді є стан бортової апаратури, яка робила цей корабель настільки важливим. OSINT-аналітик MT Anderson в своєму Twitter-профілі виклав нові супутникові знімки акваторії тимчасово окупованого Севастополя, в якому ми можемо побачит...