"В ефірі телеканалу "Київська Русь" один з "Кроликів", Володимир Мойсеєнко, сильно обурювався "нав'язуванням" української мови українцям в державі Україна", - політтехнолог Голобуцький

Не те щоб Мойсеєнко ніколи не розмовляв солов'їною, але він впевнений, що раніше вона була "краще".

"Вчора в ефірі телеканалу КРТ ("Київська Русь") один з "Кроликів", Володимир Мойсеєнко (тонший і довший), сильно обурювався "нав'язуванням" української мови українцям в державі Україна", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Абсолютно негативное, конечно [ставлення до українізації]. Нельзя насаждать культуру насильно, это неправда. Нельзя этого делать. Тем более, такой народ, как украинский, в общем-то, испокон веков свободолюбивый народ. Нельзя этого делать, потому что возникает только неприятие, только достигают обратного результата, отторжения. И когда заставляют – нельзя заставлять, создайте условия, сделайте так, чтобы это было красиво, чтобы самому захотелось. Я, допустим, преподаю в университете культуры, я с удовольствием со студентами, которые говорят на украинском языке, я с ними говорю на украинском языке. У меня нет никаких проблем, словарного запаса достаточно, я вырос в Киеве, я учил украинскую мову, еще правильную. Я с удовольствием это делаю, но когда меня заставляют, у меня возникает: «Почему?», - заявив Мойсеєнко.

--
Тут просто скарбниця перлів. І українська мова тепер "неправильна" - бо "правильна" була за часів СРСР. І Українську українцям в Україні "нав'язуть", "змушують" до неї. А вона "не красіва" і її "кролю" "не хочеться".

Те, що тваринка з "цінним хутром і 3-4-ма кілограмами дієтичного легкозасвоюваного м'яса" ВИКЛАДАЄ В УНІВЕРСИТЕТІ, при тому університеті КУЛЬТУРИ - окремий перл і феєричний фокус. На тлі цього зверхня констатація "кроля", що він може навіть з україномовними українськими студентами українського вишу іноді навіть може говорити українською, - таке, дрібничка".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Далекосхідні українці стають під прапори нашого "Зеленого Клину"

понеділок, 26 липень 2021, 0:10

Останні новини з Хабаровська. Таким був офіційно затверджений українцями Далекого Сходу державний стяг нашого "Зеленого Клину", червень 1917 року. . Олександр Горобець, письменник.

"Теперь я знаю, на что их ловить: одно упоминание кокса - и кремлёвские пропагандоны тут как тут!" - політтехнолог Голобуцький (скріншоти)

понеділок, 26 липень 2021, 0:00

"Да уж, вот так и зарабатывают места в санкционном списке Кремля: на мой пост по поводу "отпускного фото" спикера руссо-МИДа Маши Захаровой с упоминанием аргентинского кокса не выдержала и заглянула сама Маша (ещё и скромную толпу восхваляющих её красо...