В інтерв'ю найцікавішими були не слова: У Путіна явно паралізувало як мінімум ліву губу з частиною щоки (відео)

"В Путіна явно паралізувало як мінімум ліву губу з частиною щоки: половина рота не рухається в процесі вимовляння слів, чітко чутно, як він шепелявить, бо не може ворухнути губою для ясної вимови", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Якщо це двійник - нічого критичного, поки виставили на зміну, далі замінять цілим. Але якщо це оригінал - це цікавий знак для російських еліт, які щодня втрачають мільйони на розв'язаній Путіним війні (і на погрозах путінського оточення Європі "ядерним попелом"). Але і для наших союзників теж важливий знак.
Якщо перевірки відповідних служб країн НАТО підтвердять, що це таки оригінальний Путін, інсульт і його наслідки дуже швидко буде вписано в план дій. І буде зроблено поправку на це в тактиці розгрому Росії. Можливо, сьогодні був знак, що війна завершиться навіть швидше, ніж сподіваємось ми і союзники".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Спочатку Київ за 3 дні, тепер Бахмут до березня": Провал мобілізації може зірвати наступ РФ, - експерт

понеділок, 6 лютий 2023, 14:25

У країни-агресорки Росії зараз немає достатньо ресурсів для проведення нового масштабного наступу на Україну. Тому окупанти намагаються активізувати наступальні дії поки що на одному напрямку - на Донецькому плацдармі, передають Патріоти України. У РФ ...

Бомби над "миролюбною" Росією: На підступах до Москви добряче прилетіло

понеділок, 6 лютий 2023, 11:26

Поки підступи до Кремля поспіхом облаштовують залишковими "Панцирями" та С-400, провинціям "істінноправославной" україножерській недоімперії тільки на божу милість замість ППО і залишається сподіватись. З‘явилось відео вибуху невідомого БПЛА біля Кал...