В історії з вимкненням світла мені найбільше бракує чесності. Щирої комунікації, - журналіст

"В історії з вимкненням світла мені найбільше бракує чесності. Щирої комунікації, а не неправди. І маю всі підстави вважати, що не тільки мені. Наголошу: сам по собі факт обмеження постачань цілком зрозумілий, зважаючи на руйнування від ударів рашистів. Але пояснення, яке лунає, – що вирубають у ті години, коли нема генерації, – не є переконливим", - пише редактор видання "Європейська правда" Сергій Сидоренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Зараз масові блекаути бувають лише в нічні години – у період, коли споживання геть на мінімумі. Натомість у години пік – і ранішні, і вечірні, коли споживання на максимумі, – генерації вистачає. За офіційною версією.

Пояснення про сонце, яке доводилося чути, не зовсім правдиве. Бо о 20.00–21.00 сонячної генерації вже практично немає. Інших притомних спроб пояснити це не пригадую.

На цьому тлі не варто дивуватися міфам на кшталт "продають за кордон". Бо нещирість примножує конспірологію, цього не уникнути. Ну й на додаток – дуже шкода, що це вбиває зародки спроб привчити населення до переведення споживання на нічні години. Можливо, правдиве пояснення вимкненням світла й існує, але воно не звучить".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Привітали з "днем Росії": Кіберфахівці ГУР атакували російські аеропорти й органи влади РФ

середа, 12 червень 2024, 23:42

Через це затримано низку рейсів, повідомляє Укрінформ, посилаючись на джерело у розвідці. Як зазначив співрозмовник, атаки здійснюються на ресурси аеропортів Домодєдово, Гагарін у Саратові та аеропорту в Южно-Сахалінську. Через це затримуються авіарейс...

Віталій Кім пустився берега. У фортифікаційних кошторисах Миколаївської адміністрації завищено ціни фактично на всі будматеріали, - журналіст-розслідувач

середа, 12 червень 2024, 23:18

Серед 10 обласних адміністрацій – замовників фортифікацій, яких перевірили журналісти проєкту розслідувань "Наші гроші", завищені ціни практично на всі будівельні матеріали виявили в Миколаївської обласної військової адміністрації на чолі з Віталієм Кі...