"В конце июня россиян ждет десятидневка оголтелого победобесия. Цель - разогреть публику к "референдуму", - соціолог Ейдман

З кожної російської праски будуть лунати гіпнотичні мантри: діди воювали і нам веліли...

"Технология обнуления. С датами, на которые назначены парад и голосование по поправкам, не все так просто. Это четко по дням спланированная политтехнологическая операция", - пише російський соціолог Ігор Ейдман на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Незаменимые "деды" опять используются в качестве дровишек для патриотического костра, на котором варится пропагандистская сивуха. В конце июня нас ждет десятидневка оголтелого победобесия: 22-го – день памяти начала войны, который, по-видимому, в этот раз будет отмечаться особенно масштабно, а 24-го – парад. Цель – разогреть публику к "референдуму" 1 июля до буйного патриотического помешательства и в таком невменяемом состоянии привести к избирательным урнам.

Из каждого российского утюга будут раздаваться гипнотические мантры: деды воевали и нам велели, тогда нас враги терзали и сейчас все против нас. Голосуйте за поправки в конституцию – защитите страну и себя. За родину, за Путина пойди проголосуй, а что получишь ты в ответ – об этом промолчим...".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

А з Amnesty International він співпрацює? Російський "правозахисник" заявив, що заборонити страчувати в ОРДЛО полонених буде "неетично"

понеділок, 15 серпень 2022, 23:31

"Дмітрій Аґрановскій - адвокат, директор Московської колегії адвокатів "Ліпцер, Ставицька і партнери", член ЦК КПРФ, не п'є, не курить, слухає Rammstein. Вважається заслуженим правозахисником. І принципово вимагає не скасовувати смертну кару в "ДНР" - ...

Телеведучий, котрий добровольцем вступив до війська, показав, як ЗСУ ведуть розвідку на фронті (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 23:06

На початку російсько-української війни телеведучий пішов у тероборону, але потім потрапив на передову у підрозділ розвідки. Відомий український телеведучий та ресторатор Даніель Салем, який із початком війни пішов захищати Батьківщину, показав відео з ...