
Російські еліти, зокрема президент Володимир Путін, таємно привітали Дональда Трампа з перемогою на виборах президента США. Про це пише "Вёрстка" з посиланням на свої джерела в парламенті і Кремлі, передають Патріоти України.
Стверджується, що привітання були спрямовані неофіційно - "через знайомих" по лінії російського МЗС. Крім Путіна, свої привітання надіслав заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, голова правління найбільшого в РФ банку "Сбер" Герман Греф, а також спікери обох палат російського парламенту Валентина Матвієнко і В'ячеслав Володін.
На думку співрозмовників "Верстки", така "неофіційна дружелюбність" російської влади пояснюється надією Кремля на те, що за Трампа Росія поліпшить своє становище у війні проти України. "Надії пов'язані насамперед зі скороченням допомоги Україні під час "спецоперації". А так Трамп, звісно, набагато договороздатніший і кращий для нас, ніж Гарріс", - заявив співрозмовник "Верстки" в російському парламенті.
Водночас у Кремлі не вірять у здатність Трампа закінчити війну між Росією та Україною за один день. "А якими методами він це зробить? Пригрозить Путіну? Зеленському? Закінчити війну можна швидко тільки одним способом - припинити допомогу Україні різко", - вважає він.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...