
Російські еліти, зокрема президент Володимир Путін, таємно привітали Дональда Трампа з перемогою на виборах президента США. Про це пише "Вёрстка" з посиланням на свої джерела в парламенті і Кремлі, передають Патріоти України.
Стверджується, що привітання були спрямовані неофіційно - "через знайомих" по лінії російського МЗС. Крім Путіна, свої привітання надіслав заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, голова правління найбільшого в РФ банку "Сбер" Герман Греф, а також спікери обох палат російського парламенту Валентина Матвієнко і В'ячеслав Володін.
На думку співрозмовників "Верстки", така "неофіційна дружелюбність" російської влади пояснюється надією Кремля на те, що за Трампа Росія поліпшить своє становище у війні проти України. "Надії пов'язані насамперед зі скороченням допомоги Україні під час "спецоперації". А так Трамп, звісно, набагато договороздатніший і кращий для нас, ніж Гарріс", - заявив співрозмовник "Верстки" в російському парламенті.
Водночас у Кремлі не вірять у здатність Трампа закінчити війну між Росією та Україною за один день. "А якими методами він це зробить? Пригрозить Путіну? Зеленському? Закінчити війну можна швидко тільки одним способом - припинити допомогу Україні різко", - вважає він.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...