У Києві в районі Поштової площі точиться бій з російськими деверсантами, - "5 канал"

Киян просять не панікувати, Майдан Незалежності і урядовий квартал є кому захищати. Крім кадрових частин НГУ та ЗСУ вже 18 000 резервістів у столиці отримали зброю і чекають на накази до дій.

Тривожну інформацію стосовно перестрілки на Поштовій площі телеканал розташований на Рибальському острові і чиї вікна виходять на Поділ повідомив близько 12.20, зазначають Патріоти України.

Радник міністра МВС Вадим Денисенко в інтерв'ю тому же 5 каналу визнав, що в Києві виявили себе кілька ДРГ ворога, котрі намагаються пробитися в урядовий квартал. Подробиці навісти екснардеп не зміг.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"РДК и "Легион", несмотря на ограниченный ресурс, эффективно справляются..." - Злий Одесит

неділя, 4 червень 2023, 22:00

Когда РДК и "Легион" совершили свой первый рейд в Белгородскую область, то было очевидно - это проба пера. Типичная диверсионно-разведывательная операция на территории врага, выполненная, с учётом ограниченного ресурса, преимущественно пехотной компоне...

"​Бахмут... 4 июня", - Злий Одесит

неділя, 4 червень 2023, 21:53

Военный преступник евгений пригожин заявил, что российские войска утратили "сады" на юго-западе городе. Очень удобно пригожину сейчас делать заявления, когда из города практически полностью выведена ЧВК "Вагнер", которой полной компенсации так и не наш...