У МАГАТЕ в шоці: Путін заявив, що Росія планує перезапустити Запорізьку АЕС

Російський лідер Володимир Путін повідомив МАГАТЕ, що Кремль планує перезапустити Запорізьку АЕС, яка наразі перебуває під російською окупацією, передають Патріоти України.

Так стверджує The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела, зазначаючи, що це ще більше збільшує ризик інциденту на найбільшій атомній станції Європи. Ніколи раніше в історії атомної галузі ворожа держава не захоплювала й не експлуатувала діючу електростанцію іншої країни.

П'ять із шести реакторів станції наразі відключені - так звана холодна зупинка. Шостий нагрівається рівно настільки, щоб виробляти пару, необхідну станції для основних процесів безпеки.

У РФ немає фахівців, які б знали найдрібніші особливості станції, яка більше не є станцією радянського типу - тепер вона працює частково на західних системах управління і американському ядерному паливі від Westinghouse.

Наразі диспетчерські управляються лише однією людиною, йдеться у звіті Міністерства енергетики США з посиланням на невказані звіти. Глава МАГАТЕ Рафаель Гроссі минулого місяця зустрівся в Сочі з Путіним і главою "Росатома", і запитав, чи буде перезапущена станція. Путін сказав, що обов'язково буде, але без уточнення термінів, пише WSJ.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Головне, щоб голову сонце не напекло : Очільник ВР енергійно спростував інформацію про "канікули" парламенту

середа, 24 липень 2024, 13:30

Українцям не треба доводити, як важко працювати в округах вміють нардепи. Колоніальний загар завжди видає тих, хто провів "літо в полі", як то кажуть з народом, а не в напівмороку пильних кабінетів напрацьовував нудні папірці для унормування життя держави

Несуться до прірви

середа, 24 липень 2024, 12:30

Коли політики з авторитарними замашками вирішують стати «великими диктаторами», вони мають памʼятати: це шлях, який вимагає чималого хисту. Бажання, хитрості, підлості і жорстокості – мало. Суспільство чинить спротив. Якщо не вмієш подолати – зупинись ...