
Українські партизани у тимчасово окупованому Маріуполі не здаються і чинять ворожій армії опір у міру сил. 25 вересня вони підірвали трансформаторні установки в районі між ЖМР-23 та смт Старий Крим. Ці системи постачають штаби загарбників електроенергією. Про це повідомив радник голови Маріупольської міськради Петро Андрющенко на своєму Telegram-каналі, опублікувавши кадри з місця удару, передають Патріоти України.
"Опір наших патріотів супроводжувався яскравими спецефектами у вигляді чорного диму і, як наслідок, підвищеним рівнем тривожності. Р****, хлібало?", – іронічно написав він.
Нагадаємо, що рух опору окупації продовжує працювати на всіх територіях, де тимчасово встановлено контроль РФ. Він невпинно нагадує загарбникам, що їм недовго залишилося жити на чужій для них українській землі, а спокою не буде й після того, як вони покинуть її.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...