Російський військовий розповів про своє ставлення до так званої «СВО» та особисто до кремлівського диктатора Володимира Путіна. Кадри з солдатом сьогодні, 23 квітня, опублікували в Telegram-каналі Бутусов Плюс, передають Патріоти України.
На відео військовий окремої мотострілецької бригади Збройних Сил РФ Сергій Холодков розповідає, що Путін занадто довго сидить у своєму кріслі президента і «ніяк не здвинеться», а хлопці через нього мають воювати.
«Нащо він цю війну затіяв взагалі? Жили собі нормально і жили, кожен на своїй землі. Ні, йому треба було… І жили ж раніше нормально всі. А тепер що? Нічого хорошого», — каже росіянин, який потрапив в полон до ЗСУ.
В кінці відео український військовий питає його, якби перед ним був зараз Путін, що він би зробив, на що той відповів: «В морду йому плюнув би».
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...