Російський військовий розповів про своє ставлення до так званої «СВО» та особисто до кремлівського диктатора Володимира Путіна. Кадри з солдатом сьогодні, 23 квітня, опублікували в Telegram-каналі Бутусов Плюс, передають Патріоти України.
На відео військовий окремої мотострілецької бригади Збройних Сил РФ Сергій Холодков розповідає, що Путін занадто довго сидить у своєму кріслі президента і «ніяк не здвинеться», а хлопці через нього мають воювати.
«Нащо він цю війну затіяв взагалі? Жили собі нормально і жили, кожен на своїй землі. Ні, йому треба було… І жили ж раніше нормально всі. А тепер що? Нічого хорошого», — каже росіянин, який потрапив в полон до ЗСУ.
В кінці відео український військовий питає його, якби перед ним був зараз Путін, що він би зробив, на що той відповів: «В морду йому плюнув би».
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...