Колишній депутат Одеської міської ради передав колекцію раритетних автомобілів на так звану виставку для федеральної служби охорони в столиці країни-агресора Москві, йому оголосили про підозру у пособництві ворогу. Про це повідомила Одеська обласна прокуратура у середу, 24 квітня, передають Патріоти України.
Як пише прокуратура, ексдепутат співпрацював з федеральною службою охорони РФ. Передані автівки спецслужби РФ використали для пропаганди «культу величі, позитивного ставлення громадян до влади та силових структур та мотивації молоді до проходження військової служби за контрактом».
До переданої окупантам колекції увійшли такі раритетні автомобілі: ПАКАРД TWELVE, 1936 року, ЗИС 110 Б, 1947 року, ЗИЛ 111А, 1966 року, ЗИЛ 111 Г, ЗИЛ 111 Д, 1966 року, ЗИС 115, 1953 року, ЗИЛ 41051, 1985 року, ЗИЛ 41041, 1998 року.
У прокуратурі додали, що за активну співпрацю з окупантами ексдепутат отримав від них «схвальні відгуки» та грамоту від генерала федеральної служби охорони РФ.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...