Колишній депутат Одеської міської ради передав колекцію раритетних автомобілів на так звану виставку для федеральної служби охорони в столиці країни-агресора Москві, йому оголосили про підозру у пособництві ворогу. Про це повідомила Одеська обласна прокуратура у середу, 24 квітня, передають Патріоти України.
Як пише прокуратура, ексдепутат співпрацював з федеральною службою охорони РФ. Передані автівки спецслужби РФ використали для пропаганди «культу величі, позитивного ставлення громадян до влади та силових структур та мотивації молоді до проходження військової служби за контрактом».
До переданої окупантам колекції увійшли такі раритетні автомобілі: ПАКАРД TWELVE, 1936 року, ЗИС 110 Б, 1947 року, ЗИЛ 111А, 1966 року, ЗИЛ 111 Г, ЗИЛ 111 Д, 1966 року, ЗИС 115, 1953 року, ЗИЛ 41051, 1985 року, ЗИЛ 41041, 1998 року.



У прокуратурі додали, що за активну співпрацю з окупантами ексдепутат отримав від них «схвальні відгуки» та грамоту від генерала федеральної служби охорони РФ.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...