"В независимость НБУ забили еще один гвоздь", - фінансист Фурса

Рада НБУ разом з однодумцями Коломойського вже кілька місяців атакує правління Нацбанку.

"Вчера Рада НБУ, надстройка смотрящиx над Нацбанком от политиков, забила еще один гвоздь в независимость НБУ. Рада не утвердила Олега Чурия, вызвав очередной приступ гнева у иностранных инвесторов, для которых Чурий и Сологуб долгое время остаются лицом регулятора. Лицом, которое очень импонировало инвесторам. Теперь лица не в почете", - пише фінансист Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Рада НБУ не имеет права отказать в назначении. Рада НБУ просто должна проверять документы. И если документы ок, то больше от них ничего не требуется. Но Рада НБУ, которая в унисон с посипаками Коломойского, уже месяцы атаковала правление Нацбанка, то выступая за дефолт, то пропагандируя инфляцию, воздержалась от принятия решения. Что это такое и с чем его едят – непонятно. Видимо рекомендуют таки сходить в офис президента на поклон.

Да, не все в Раде НБУ одинаковые. Но большинство сейчас не на светлой стороне. В общем, профессионалам тут не место. Не хотят они видеть Чурия. А в правлении Нацбанка теперь будет в почете другое слово на П. П – преданность. Ну и ниже прекрасная иллюстрация, чему учат в школах советских экономистов криворожской школы экономики и как они умеют сделать приятное начальству.

И уже легко можно представить истинную независимость Нацбанка с такими кадрами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Довелося задіяти самоскид: З квартири киянина вивезли 7 тонн сміття (відео)

субота, 15 серпень 2020, 22:47

Сусіди почали скаржитися, адже запахи стояли на весь під'їзд, а з захаращеної квартири почали виповзати гігантські таргани. Дільничний попросив комунальників допомогти з вирішенням цього питання, вони не відмовилися, але під час збирання їм довелося на...

На околиці столиці прогримів вибух: Що відомо (фото)

субота, 15 серпень 2020, 22:37

За однією з версій там знімають кіно, ніякої офіційної інформації поки що не надходило. За попередньою інформацією, на льодовому стадіоні стався вибух, після чого повалив густий чорний дим. Перелякані жителі району помітивши густий дим почали публікува...