"В независимость НБУ забили еще один гвоздь", - фінансист Фурса

Рада НБУ разом з однодумцями Коломойського вже кілька місяців атакує правління Нацбанку.

"Вчера Рада НБУ, надстройка смотрящиx над Нацбанком от политиков, забила еще один гвоздь в независимость НБУ. Рада не утвердила Олега Чурия, вызвав очередной приступ гнева у иностранных инвесторов, для которых Чурий и Сологуб долгое время остаются лицом регулятора. Лицом, которое очень импонировало инвесторам. Теперь лица не в почете", - пише фінансист Сергій Фурса на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Рада НБУ не имеет права отказать в назначении. Рада НБУ просто должна проверять документы. И если документы ок, то больше от них ничего не требуется. Но Рада НБУ, которая в унисон с посипаками Коломойского, уже месяцы атаковала правление Нацбанка, то выступая за дефолт, то пропагандируя инфляцию, воздержалась от принятия решения. Что это такое и с чем его едят – непонятно. Видимо рекомендуют таки сходить в офис президента на поклон.

Да, не все в Раде НБУ одинаковые. Но большинство сейчас не на светлой стороне. В общем, профессионалам тут не место. Не хотят они видеть Чурия. А в правлении Нацбанка теперь будет в почете другое слово на П. П – преданность. Ну и ниже прекрасная иллюстрация, чему учат в школах советских экономистов криворожской школы экономики и как они умеют сделать приятное начальству.

И уже легко можно представить истинную независимость Нацбанка с такими кадрами".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Степанов розповідає про успіхи у вакцинації": Фотожаба дня

неділя, 11 квітень 2021, 0:00

Звітам глави МОЗ про досягнення у боротьбі із коронавірусом мало хто вірить, але деякі українці все ще знаходять у собі душевні сили жартувати із цього приводу, зазначають Патріоти України та пропонують вашій увазі нову фотожабу політтехнолога Олексія ...

З архіву ПУ. У мережі спливли пророчі слова свідка Голодомору про війну на Донбасі

субота, 10 квітень 2021, 23:55

Жінка, котра народилася на Донбасі, в зверненні до нових поколінь українців бажала їм, щоб вони ніколи не знали війни. У мережі нагадали про знакові слова Олександри Узлюк, яка пережила Голодомор. Про цей факт розповіли волонтери на сторінці фонду "Пов...