"В Офісі президента ще й досі в режимі ріал-тайм продовжують порушувати закон про державну таємницю, розголошуючи її взагалі сторонній особі", - Дмитро Вовнянко

"Ще один гарячий привіт Офісу Зеленського від фракції "Європейська Солідарність". СБУ відповіла на запит депутата Ірини Фріз щодо особи незрозумілого роду занять Марії Левченко, оформленої у студії "Квартал-95", але яка постійно перебуває біля президента Зеленського в т. ч. під час нарад, де обговорюються державні таємниці" - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"СБУ повідомила, що мадам Левченко, одружена з колишнім помічником депутата держдуми Росії Валуєва і громадянином Росії Гогілашвілі, допуску до державної таємимниці ще й досі НЕ МАЄ.

Тобто. Команда ЗЕ спробувала забити баки суспільству, тим що зарахували Левченко в штат Офісу президента і розповіла байку, ніби Левченко виконувала обов'язки помічника президента на громадських засадах. Але! Допуску до державної таємниці мадам Левченко не мала ані тоді, ані зараз!
І причина цього - очевидна. Жоден офіцер СБУ не надасть допуску до джержавної таємниці особі з такими життєвими обставинами.
Тобто в Офісі президента ще й досі в режимі ріал-тайм продовжують порушувати закон про державну таємницю, розголошуючи її ну от взагалі сторонній особі. А вдома у мадам Левченко - повноцінний інформцентр, куди стікається інформація зразу з Офісу президента і з військової розвідки. А донедавна - ще й з МВС.
Вам зрозуміло, чому Байден з ЗЕ говорив лише через 2 доби після переговорів з Путіним? А толку йому говорити з установою, де державні таємниці розголошують бо-зна кому? І Байден - це тільки перший приклад".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бахмут за последние сутки... - Злий Одесит

субота, 25 березень 2023, 19:41

Джерело

Іван Баканов перебуває в Україні, розслідування по його справі засекречено, - полковник СБУ Костенко

субота, 25 березень 2023, 17:00

Роман Костенко, народний депутат України, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ, зазначив, що проти Баканова було розпочате службове розслідування, яке далі не пішло. Про це він розповів в ет...