У понеділок, 25 вересня, у тимчасово окупованому Криму знову було неспокійно. Про вибухи повідомляли жителі Красноперекопська, Армянська та Севастополя – там було гучно на мисі Фіолент. На околиці Джанкоя пролунав потужний вибух біля залізниці. Про це писав Telegram-канал "Кримський вітер" та інші кримські паблики, передають Патріоти України.
В окупованих містах півострова було оголошено повітряну тривогу, а в Севастополі також зупинили морський і наземний громадський транспорт. Також було перекрито Кримський міст. Окупанти тим часом підняли в небо свою авіацію (зокрема, гелікоптери в Джанкої), сподіваючись вберегти їх від атаки.
Зазначимо, що проросійські канали перед оголошенням тривоги писали, що у бік Криму нібито запустили кілька ракет Storm Shadow. Одна з пролітала над окупованим Генічеськом на Херсонщині. "Кілька Штормів над Генічеським у бік моря. Далі, швидше за все, Кримський міст", – писали в пабликах.
Пізніше повідомлялося про роботу ворожої ППО. Попри це, вибухи спершу пролунали на південних околицях Джанкоя поблизу залізниці, а потім і в Севастополі. Так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що російська ППО нібито збила одну ракету в районі аеродрому "Бельбек".
Українці з дідів-прадідів не починали б воєнних дій та багато іншого у найдовший день року, через виверені століттями народні прикмети. 22 червня за новим календарним стилем (5 липня - за старим) - день пам'яті священномученика Євсевія, єпископа Самоса...
На російських окупантів у тимчасово захопленому Криму незабаром чекають серйозні проблеми. Радник міністра оборони Сергій Стерненко заявив про це ввечері 21 червня, передають Патріоти України. «Те, що Україна готує для росіян у Криму, вони будуть згаду...