У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі спалахнуло щонайменше три пожежі на аеродромі. Найбільший осередок задимлення розташований поблизу Каховського шосе, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "РІА-Мелітополь".
Там нарахували щонайменше три прильоти. Як пишуть у чатах місцеві жителі, гучно було в районах авіамістечка, Зурбагану та "железки".
Окупанти пишуть, що збили п'ять українських ракет РСЗВ HIMARS над Мелітополем.
Нібито уламки чотирьох впали на півночі міста. «На північних околицях Мелітополя в Запорізькій області та в передмісті – у місцях падіння осколків ворожих ракет, збитих ППО Росії, почалася пожежа через загоряння сухої трави та чагарника», – написав (https://t.me/vrogov/16499) "співголова координаційної ради" Громадської палати Росії з інтеграції "нових регіонів" Володимир Рогов. Він додав, що зараз пожежу локалізовано.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...