У тимчасово окупованому Мелітополі на Запоріжжі спалахнуло щонайменше три пожежі на аеродромі. Найбільший осередок задимлення розташований поблизу Каховського шосе, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал "РІА-Мелітополь".
Там нарахували щонайменше три прильоти. Як пишуть у чатах місцеві жителі, гучно було в районах авіамістечка, Зурбагану та "железки".
Окупанти пишуть, що збили п'ять українських ракет РСЗВ HIMARS над Мелітополем.
Нібито уламки чотирьох впали на півночі міста. «На північних околицях Мелітополя в Запорізькій області та в передмісті – у місцях падіння осколків ворожих ракет, збитих ППО Росії, почалася пожежа через загоряння сухої трави та чагарника», – написав (https://t.me/vrogov/16499) "співголова координаційної ради" Громадської палати Росії з інтеграції "нових регіонів" Володимир Рогов. Він додав, що зараз пожежу локалізовано.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...