
У тимчасово окупованому Севастополі в Криму вночі 22 березня пролунали вибухи. Після цього зникла електрика в районі Південної бухти. Про це пишуть місцеві пабліки.
Жителі міста пишуть про кілька гучних звуків, схожих на вибухи. Один пролунав приблизно о 03.40, а інший десь о 4.40 у районі Пожарова.
«Якісь постріли та вибухи – що відбувається, не ясно... У Севастополі вибух!» – пишуть у Telegram-каналах «ПП Севастополь» та «Севастополь сльозам не вірить».
Як повідомляють користувачі, після схожих на вибухи звуків зникло світло в Південній бухті, що розташована в центральній частині міської забудови та поділяє Південну сторону Севастополя на Міську й Корабельну.
У мережі опублікували відео вибуху.
«З'явилася інформація, що на Севастополь могла бути здійснена атака і морськими, і повітряними безпілотниками», – пише Telegram-канал «ВЧК-ОГПУ».
Окупаційна влада поки що мовчить.
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...