
У тимчасово окупованому Севастополі в Криму вночі 22 березня пролунали вибухи. Після цього зникла електрика в районі Південної бухти. Про це пишуть місцеві пабліки.
Жителі міста пишуть про кілька гучних звуків, схожих на вибухи. Один пролунав приблизно о 03.40, а інший десь о 4.40 у районі Пожарова.
«Якісь постріли та вибухи – що відбувається, не ясно... У Севастополі вибух!» – пишуть у Telegram-каналах «ПП Севастополь» та «Севастополь сльозам не вірить».
Як повідомляють користувачі, після схожих на вибухи звуків зникло світло в Південній бухті, що розташована в центральній частині міської забудови та поділяє Південну сторону Севастополя на Міську й Корабельну.
У мережі опублікували відео вибуху.
«З'явилася інформація, що на Севастополь могла бути здійснена атака і морськими, і повітряними безпілотниками», – пише Telegram-канал «ВЧК-ОГПУ».
Окупаційна влада поки що мовчить.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...