
В окупованому Севастополі через негоду місцеві жителі залишились без стабільного водопостачання. У більшій частині міста запроваджено графіки увімкнення води, а частині жителів воду підвозять. Водночас у деяких районах відключень не було. Проблеми з водопостачанням виникли тому, що через негоду у п’ятницю, 19 січня забруднились гідровузли, що живлять місто. Поки третій день триває їхнє очищення, людям вимикають воду. Про це заявив маріонетка Кремля так званий губернатор Севастополя Михайло Развожаєв, передають Патріоти України.
«На жаль, вода продовжує йти дуже брудна зі сміттям, це не дало змоги за ніч повністю наповнити гідровузли. Тому вдень буде потрібно знову тимчасово зупинити подачу води. Усі фахівці працюють над якнайшвидшим відновленням штатної подачі», — пояснив він.
Воду планують дати орієнтовно о 18:00. «Є вулиці та окремі ділянки, куди вода навіть при подачі за графіком не дійшла. Це відбувається через великий водорозбір, географію міських водовідводів або особливості розташування будинків (у низині або, навпаки, на гірці)», — написав Развожаєв.
Так, води немає у районі Матюшенка, ЦУМу та Повсталих.Туди відправлять водовозки, а також волонтери роздають воду в пляшках.
Ігрові автомати з фруктовою тематикою вже багато років залишаються впізнаваними серед користувачів онлайн казино Champion Club. Вони поєднують простоту, яскравий дизайн та зрозумілі правила. Детальніше ознайомитися з Чемпіон Клуб https://reviewer.in.ua...
Відгуки користувачів стали одним із найпоширеніших джерел інформації про онлайн-сервіси, включаючи гемблінг-платформи. Водночас сучасне цифрове середовище характеризується великою кількістю контенту, достовірність якого може суттєво відрізнятися. Це ст...