В ОПУ якраз відповідає за вакцинацію населення: У мережі назвали людину Зеленського, котра забезпечила контрабанду антикороновірусних щеплень українській еліті

Радник глави Офісу президента Михайло Пасічник, якого уповноважили займатися вакцинацією українців від COVID-19, може бути замішаним у скандалі з можливою таємницею вакцинацією топчиновників країни в приватній клініці "Меділенд". Про це повідомляє Telegram-канал "Шептун". За інформацією авторів публікації, одного із засновників "Меділенда" Віктора Капустіна нібито пов'язують давні ділові відносини з Пасічником.

"У 2006 році Пасічник для своїх аптек "Фалбі" взяв кредит в "Укрексімбанку" – державному, до речі. Але аптечна мережа незабаром впала, і кредит банку повертати було нічим. Банк донині судиться з нею. І тут з'ясовується, що власник клініки "Меділенд" – це Віктор Капустін, який на момент видачі Пасічнику кредиту був головою правління "Укрексімбанку". Тобто саме Капустін своєю рукою підписав Пасічнику кредитний договір", – сказано у повідомленні.

Як заявило джерело каналу, Пасічник, можливо, прикриває контрабанду нібито для того, щоб списати свій борг. Другим варіантом, за словами джерела, може бути бажання радника глави ОП заробити.

Як сказано в повідомленні, від Пасічника було потрібно вакцинувати українців, але він "вважає за краще заробити на кришуванні підпільної вакцинації за шаленими цінами". Якщо правоохоронцям стане про це відомо, як пише канал, реакції від ОП може і не бути.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

ЗЕ"боротьба" з корупцією

неділя, 24 січень 2021, 0:35

ЗЕ обіцяв боротись... https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/51821...