У пеклі зачекалися: Британська Mirror відзначила поганий вигляд Путіна під час прийому президента союзної Куби

путін і кубинський лідер

Свіжі чутки про стан здоров'я володимира путіна з'явилися після того, як у мережі з'явився ролик, на якому кремлівський фюрер тримається за стілець фіолетовою на вигляд рукою, а обличчя при цьому виглядає набряклим. На відео, опублікованому на сайті Кремля, видно, як диктатор-вбивця і глава Куби Мігель Діас-Канель-і-Бермудес виступають з промовами на відкритті пам'ятника лідеру кубинської революції Фіделю Кастро в Москві, пише Mirror.

Але на відео видно, що путін виглядає погано, незручно і міцно тримається рукою за стілець. Рука російського лідера також мала фіолетовий колір, і він виглядав зменшеним у порівнянні з кубинським лідером, а його обличчя виглядало роздутим і блідим. У той же час, як і в раніше опублікованих відео, путін постійно пересував ноги, і продовжують циркулювати чутки про те, що він нездужає, можливо, на рак.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Демонстративне ігнорування Європою очевидних "дірок" в санкціях під самим носом виглядає... негарно", - Голобуцький

четвер, 9 лютий 2023, 0:15

"Обурення й скарги європейських політиків і міжнародних структур на «недостатній ефект від антиросійських санкцій» не виглядають аж такими щирими. Бо по суті ситуація один в один як давно знайома нам причина: «Якби була політична воля...». Тоді з Росії...

"В будущем убийство Мангушева вполне может оказаться первым выстрелом Гражданской войны в РФ", - Іван Яковина

четвер, 9 лютий 2023, 0:00

"В больнице Стаханова (Кадиевки) сегодня умер Игорь Мангушев. Это был очень нехороший человек – фашист, садист и убийца. Наряду с этим он создал и руководил единственной в ЛДНР успешно действовавшей группой радиоэлектронной борьбы против украинских дро...