"У період президентства Порошенка той самий Андерс Аслунд писав про Порошенка дуже критичні статті", - Дмитро Вовнянко

"Арешт майна п’ятого президента та очільника “Європейської Солідарності” Петра Порошенка є вибірковим правосуддям", - заступниця директора євразійського центру організації "Atlantic Council" Мелінда Харінг", - пише блогер та журналіст Дмитро Вовнянко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це вже близько до божевілля Зеленського-Єрмака-Венедіктової – переслідувати колишнього президента Порошенка, коли російські війська скупчуються на кордоні. Чи думають ці люди про щось, крім себе?" - старший науковий співробітник "Atlantic Council" Андерс Аслунд.
Зауважу, що в період президентства Порошенка той самий Аслунд писав про Порошенка дуже критичні статті, які з радістю поширювали противники п'ятого президента. А організація "Atlantic Council" часто підтримувала дикі заяви Шабуніна та інших противників Порошенка.
Як тоді всі вони казали? Реформи тривають недостатьно швидко? Бракує політичної волі?
Тепер вони і низка інших західних організацій бачать - КОМУ протистояв Петро Порошенко і його прибічники. Що Захід уже зробив висновки, я не думаю. Я знаю".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Лучше не пустить к себе одного честного из сотни негодяев, чем допустить 99 мерзавцев", - блогер-одесит

субота, 1 квітень 2023, 0:16

"С первого апреля Россия начнет председательствовать в Совете безопасности ООН. Небензя сравняется с Гутерришем, как две ягодки одного поля. Облик организации будет окончательно прояснен. Нации же заинтересованы в том, чтобы вопросы безопасности на п...

"Коли вам буде легко уявити, як Єрмак, Татаров чи Арахамія йдуть до лікаря, щоб той їм виписав рецепт, то тоді це і будуть європейські стандарти", - Борислав Береза

субота, 1 квітень 2023, 0:00

"До речі, про європейські стандарти та ліки по рецептах. Прибічники адміністрування непотрібних послуг, видачі багатьох ліків по рецептах, кажуть, що це європейский стандарт", - пише політик і громадський діяч Борислав Береза на своїй сторінці у соцме...