"У полон взяли росіяни, не віддавали росіяни, війну розпочали росіяни, але єдиною причиною неповернення моряків називався тоді... президент", - Олена Кудренко

"Чомусь згадалася фраза, кинута декілька років тому в ефірі "1+1" однією популярною особою: "Вєрнітє наших пацанов!". Мова йшла про моряків, які йшли через Керченську затоку й були взяті в полон росіянами. Тоді мене це неприємно вразило - як можна так сидіти та балаболити на телеканалі, коли все очевидно? В полон взяли росіяни, не віддавали росіяни, війну розпочали росіяни, але єдиною причиною неповернення моряків називався сивочолий тоді ще президент. Так, начебто він особисто не хоче їх визволяти", - пише харківська блогерка Олена Кудренко на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Начебто це так просто вирішується - треба ж було, напевно, щось просто віддати росіянам, і вони б віддали нам моряків. Такою вбачалася справжня політика не дуже розумним та не дуже розвиненим особистостям. Дуже образливо звучав той піар на "1+1" від людей, які тоді не були причетні ні до Армії, ні до волонтерства, ні до патріотизму як такого.

Сьогодні ми маємо Азовців в полоні. Але претензії вже цілком конкретні : декому дійшло, про що я написала вище. Проте, що справа в агресорі і його рішеннях. Це така спотворена реальність, зручне перекидання відповідальності. Що при "тому" війна була так, не настільки важлива. А при "цьому" - ого-го, тут все по-дорослому. Це ж інша справа, інші полонені, інша влада.
Сьогодні питання повернення наших Азовців і не тільки їх - кому його адресувати? "Вєрнітє наших пацанов", чи не так?..
І це вони б мали бути на тих обкладинках Vogue, і це їх фото мали би бути на кожній чашці чи подушці (хоча це гидко, насправді, ось такий маркетинг) - але щоби про них пам'ятали кожної миті. Про всіх наших полонених. Про всіх наших героїв. Про всіх загиблих. Але ж це не буде так "продаватись" і фізично, і репутаційно, щоб захопити думки нашої більшості. Цікавіше ж обрати собі інших кумирів - які зараз заповнили собою телепростір. Збирають собі електоральні бали. Саме так...".
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не дожив до Гааги: Під Горлівкою знищили відомого пропагандиста РФ

неділя, 23 червень 2024, 8:08

На Луганщині загинув російський пропагандист Антон Мікужіс, який обіймав посаду "пресофіцера ЛНР". Він потрапив під обстріл у Горлівці, інформує український журналіст Дениса Казанського. . За даними журналіста, від 2022 року Мікужіс займався виготовле...

Народні прикмети на 23 червня. Що треба зробити на святу Трійцю, а чого треба уникати

неділя, 23 червень 2024, 7:05

23 червня за новим календарним стилем (6 липня - за старим) православні віряни відзначають велике свято - Трійцю (П'ятидесятницю). За новим церковним календарем згадують мученицю Агрипину Римську. У народі день прозвали Аграфена Купальниця. 23 червня з...