"У процесі боротьби з прокремлівською ОПЗЖ політики стають ще більшими ватниками, ніж ті", - політтехнолог Голобуцький

Ймовірні суди, реакція центральної влади – це все довга історія, а вибори вже майже за тиждень.

"Вчора в Одесі в рамках передвиборчої кампанії вулицю Небесної Сотні знов перейменовано на вулицю Жукова з ініціативи мера і кандидата в мери Г.Труханова: "Продовжуємо процедуру повернення одеським вулицям попередніх назв. ...Сьогодні у нас чергова перемога в цьому питанні: міська історико-топонімічна комісія підтримала моє звернення і прийняла рішення про повернення попередніх назв проспекту Маршала Жукова і вулиці 25-ї Чапаєвської дивізії", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Абсолютно очевидна передвиборча піар-технологія «перевербовки» проросійського електорату від ОПЗЖ. От тільки в процесі боротьби з прокремлівською ОПЗЖ політики стають ще більшими ватниками, ніж ті.
Ймовірні суди, реакція центральної влади – це все довга історія, а вибори вже майже за тиждень. Тим більше, далеко не факт, що офіційний Київ втрутиться. Ну і перейменовувати вулиці та переставляти пам’ятники – значно простіше, ніж оновлювати каналізацію, скажімо – чим, якщо чесно, і має передусім займатись місцева влада.
Тобто, пріоритет для мера (і кандидата в мери) за нормальної системи: каналізація, асфальт, вартість тепла і води, кількість садочків, міський транспорт, вивезення сміття... Речі геть приземлені і слабко пристосовані для яскравих бордів і емоційних гасел. «Слава великому маршалу!», звісно, звучить пафосніше, ніж «Ходіть в туалет спокійно – каналізацію відремонтовано!». Хоча екскременти, звісно, смердять менше від того «маршала».
Ми так і не розірвали це порочне коло: проросійська агітація одних – і ще більш проросійська агітація інших, їхніх суперників. Так ми знов повернемось до актуалізації «параду регіонального сепаратизму».
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Предложение Зеленского о встрече для Путина, как запах крови для акулы. Если местом встречи окажется не Мариуполь, а Донецк, Луганск или Енакиево, мы признаем, что у нас - гражданский конфликт", - Березовець

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:56

"Обращение президента Зеленского, в котором он призвал Путина встретиться "в любой точке украинского Донбасса", было сделано совершенно неожиданно: не было ни предваряющих заявлений, ни заседания СНБО. Перед принятием столь важного решения (а предложен...

"Россия решила выжидать момент для нападения на Украину. Прямое вторжение без причины - это слишком даже для Кремля", - експерт

п’ятниця, 23 квітень 2021, 9:28

"Интересы России в Украине никуда не исчезли и отвод российских войск от границы не означает, что все закончилось. В РФ сидят грамотные люди, которые сейчас, вероятно считают, что пока ситуация не дозрела до того, чтобы они могли активно применять воен...