Український військовий Олександр Карпюк (Серж Марко) вважає, що Україні потрібно воювати до того часу, коли російська окупаційна армія посиплеться, передають Патріоти України.
«Я скажу особисто, я чекав його (перемир’я — ред.) у 2023, 2024, 2025. Я вже втомився його чекати. Треба воювати до останнього, а там вже подивимось. Тобто до останнього моменту. Їх треба бити і вони колись посипляться. Коли ви про нас кажете „до останнього солдата“ — ви нас сипите. Так, у нас є ряд проблем, але ми стоїмо. І стояли б краще, якби не деякі люди зверху», — сказав він.
Олександр Карпюк зауважив, що у Росії теж є проблеми через війну в Україні. «У РФ є теж проблеми. Вони зараз пхають велику кількість людей під піаром „встигнути на останній потяг“. Що скоро буде перемир’я і встигни отримати мільйон рублів і „убдешечку“. І на літній наступ люди біжать. Але вони економічно не вистоять. Тобто в них це повинно вирішитись у 2025 році. Так, давайте ми також зберемось і вистоїмо цей 2025 рік. Давайте просто покажемо себе достойно, щоб це було козирем для перемовин. Не можна в останній момент піднімати руки і домовлятись на якихось умовах. Ми бачимо кінець вже», — каже він.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...