У Росії навіть не мають уявлення, де буде наступний наступ української армії, - офіцер ЗСУ

Офіцер ЗСУ Ігор Лапін вважає, що росіяни не можуть підготуватись до наступного удару ЗСУ, оскільки не знають, де він має відбутись, передають Патріоти України.

"Що стосується звільнення території на лівому березі Дніпра, то форсування такої річки є досить складною операцією. Проте хочу зазначити, що наша артилерія зараз добре відпрацьовує по окупантах на лівому березі Дніпра. І за допомогою більш точних засобів ураження ми знищуємо логістичні можливості противника", - пояснив Лапін.

Офіцер ЗСУ наголосив, що росіяни підсилюють свої війська на окупованих територіях Запоріжжя. "Росіяни зараз не мають уявлення, де чекати наступного удару Збройних сил України. Вони нас чекали в Херсоні, а ми вдарили на Харківщині. Після того, як вони нас чекали на Луганщині, ми пішли на Херсон. Тобто війська, які вони забрали з Херсона, російське командування не знає куди направити. Частину з цих військ вони кидають на окуповану територію Запоріжжя для того, щоб посилити цей напрямок", - додав він.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

​Поговоримо за Куп'янський напрямок... - Машовець

четвер, 23 березень 2023, 2:00

1. Командування військ противника продовжує реалізацію ряда заходів, спрямованих на зміцнення рівня стійкості своєї системи оборони на Сватівському напрямку, а також суттєвому тактичному покращенню своїх позицій в світлі можливого переходу на цьому нап...

Поворотний момент: навіщо прем’єр Японії приїздив до України

четвер, 23 березень 2023, 1:00

Як війна Росії змінює відносини між Києвом і Токіо. Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кішіда вчора побував у Києві. Візит цього закордонного лідера був особливо довгоочікуваним. І через те, що у січні 2023 року Японія розпочала головування у G7, а японський...