У Росії навіть не мають уявлення, де буде наступний наступ української армії, - офіцер ЗСУ

Офіцер ЗСУ Ігор Лапін вважає, що росіяни не можуть підготуватись до наступного удару ЗСУ, оскільки не знають, де він має відбутись, передають Патріоти України.

"Що стосується звільнення території на лівому березі Дніпра, то форсування такої річки є досить складною операцією. Проте хочу зазначити, що наша артилерія зараз добре відпрацьовує по окупантах на лівому березі Дніпра. І за допомогою більш точних засобів ураження ми знищуємо логістичні можливості противника", - пояснив Лапін.

Офіцер ЗСУ наголосив, що росіяни підсилюють свої війська на окупованих територіях Запоріжжя. "Росіяни зараз не мають уявлення, де чекати наступного удару Збройних сил України. Вони нас чекали в Херсоні, а ми вдарили на Харківщині. Після того, як вони нас чекали на Луганщині, ми пішли на Херсон. Тобто війська, які вони забрали з Херсона, російське командування не знає куди направити. Частину з цих військ вони кидають на окуповану територію Запоріжжя для того, щоб посилити цей напрямок", - додав він.

Джерело: Еспресо.ТV
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку противник продовжує атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ - Машовець

середа, 4 жовтень 2023, 1:45

1. На Токмацькому напрямку командування противника продовжує свої спроби атакувати "во фланг" ударне угрупування українських військ І я розумію чому, адже цілком очевидно, що якщо воно спробує зупинити ці атаки - "неприємності" у смузі оборони його 42-...

"Долар вкотре зробив росіянам боляче", - Невзоров

середа, 4 жовтень 2023, 0:30

"Долар для Росії - як дзеркало Агріппи Неттесгеймського. Воно (за легендою алхіміків) - "бачило" справжній стан обличчя крізь шари макіяжу, гриму та будь-які маски", - пише російський публіцист Олександр Невзоров на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук"...