Президент і тренер російського футбольного клубу Динамо-Владивосток Едуард Сандлер побив гравця своєї команди Антона Мухіна. Інцидент стався під час відновлювальних процедур команди в лазні, повідомляють Патріоти України з посиланням на телеграм-канал Sport Baza.
За інформацією джерела, конфлікт розгорівся через те, що Мухін нібито не привітався з Сандлером, після чого той вдарив футболіста по обличчю та вигнав його з приміщення. Пізніше він знову напав на Мухіна біля виходу і завдав ще чотирьох ударів — два по обличчю та два по спині.
Після цього футболіст поїхав до лікарні, де у нього зафіксували черепно-мозкову травму. Потім Мухін вирушив до поліції, де й написав заяву. У минулому Сандлер був засуджений за нецільове використання коштів у баскетбольному клубі Спартак-Примор'я та отримав два роки колонії. У 2017 році він вийшов на волю за умовно-достроковим звільненням.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...