
В російській окупаційній армії відбувається розкол. І помітно його під Бахмутом, в районі села Іванівське. Про це в ефірі “1+1” розповів військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко (Злий Одесит), передають Патріоти України.
"Під Бахмутом є таке маленьке село Іванівське. І в напрямку цього села діє 11-а окрема десантно-штурмова бригада Повітряно-десантних військ російських. Вона була на початку грудня минулого року виведена зі складну загальновійськової армії і безпосередньо підпорядковується командуванню Повітряно-десантних військ... Вони таким чином хочуть довести, що підпорядкування виключно центру управління Повітряно-десантними військами, централізація цього управління, воно ефективніше, аніж управління Генеральним штабом та Міністерством оборони Росії. Тобто це розкол”, - розповів Коваленко.
За його словами, повітряно-десантні війська хочуть собі окремий бюджет, окреме "корито". “І заради цього вони хочуть довести, що вони ефективніше діють не під командуванням "Фрунзенської набережної". І в районі Іванівського і вирішується зараз доля цього розколу”, - підкреслив оглядач.
Як вже повідомляли Патріоти України, 22 червня Повітряні Сили ЗСУ завдали удару у Воронежі по російському військовому підприємству "ВЗПП" - "Воронежский Завод Полупроводниковых Приборов", який виробляє електроніку для крилатих ракет Х-101 та Р-500. . ...
Серед цілей, які сьогодні, 22 червня, Силам оборони України вдалось уразити Центр космічного зв’язку "Дубна" у Московській області. Про це офіційно повідомлено Генеральним штабом ЗСУ, але не деталізовано важливість саме цього об'єкту, зазначають Патріо...