У Шахтарську після нічного ракетного удару у окупантів горить нафтобаза, - ЗМІ

Після ракетного удару вночі 28 липня в захопленому росіянами місті Шахтарськ Донецької області спалахнула нафтобаза. Про це повідомляє російське видання "Astra" у Telegram.

За попередньою інформацією, внаслідок пожежі у Шахтарську серед населення ніхто не постраждав.

Видання публікує відео пропагандистських пабліків, як палає нафтобаза.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

РФ тікає з позицій! ЗСУ контратакували в районі Лиману! Огляд фронту - Злий Одесит

вівторок, 23 червень 2026, 12:10

Сьогодні 23 червня. . Триває 1581 доба героїчної оборони України від повномасштабної навали російських окупантів. СОУ контратакували на Лиманськом напрямку, та стримують російські штурми і стабілізують ситуацію на ключових ділянках. . Противник продовж...

Ситуація в районі Лиману - ✙DeepState✙

вівторок, 23 червень 2026, 11:40

Останнім часом багато обговорень та запитань лунає щодо Лиману. Зокрема, йдеться про фіксації уражень в східній частині міста, що логічно виводить на висновки, що кацапи туди просочуються. . Підвищена активність на місто триває протягом певного часу, а...