В Україні хочуть ввести новий дорожній збір: Що відомо

Відповідні законопроекти вже зареєстровані у Верховній Раді...

В Україні планують ввести плату за користування автомобільними дорогами для вантажного транспорту. Про це повідомила пресслужба Мінінфраструктури з посиланням на заяву міністра Владислава Криклія, передають Патріоти України.

За його словами, у Верховній Раді зареєстровано законопроекти №3544 та №3545 про введення плати за користування автомобільними дорогами для вантажного транспорту з дозволеною загальною масою 12 тонн та більше.

Плата буде стягуватися за допомогою супутникових технологій (систем GNSS). Залучені кошти будуть спрямовані на розвиток і утримання дорожнього господарства.

Міністр зазначив, що основна мережа автодоріг була побудована до 2000 року і враховувала норми навантаження 6-7 тонн на вісь, тоді як сучасні нормативи складають 11,5 тонн на вісь.

Подібна система збору плати за проїзд вантажівок застосовується в Євросоюзі.

На 2020 рік в Україні заплановано будівництво та ремонт 4 тис. км доріг. При цьому на 2,6 тис. км роботи вже ведуться.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Як був викритий російський агент "Казбек" та його злочини проти України

п’ятниця, 10 липень 2020, 20:30

В процесі дослідження дампу електронної пошти радника суркова-путіна Бориса Рапопорта в поле зору співробітників Центру “Миротворець” потрапило його листування з особою, яка називає себе Рашидович Казбек (e-mail: a4112148@icloud.com). Масштаби підривно...

А ще не так давно називав її "Юлька - московська зозуля"...: Ляшко повіз Тимошенко на Чернігівщину агітувати за себе (відео)

п’ятниця, 10 липень 2020, 18:51

Послідовність і принциповість - ніколи не були чеснотами українських політиків. Лідер Радикальної партії, колишній нардеп Олег Ляшко разом з лідеркою партії «Батьківщина», чинною депутаткою Юлію Тимошенко вирушили у спільну агітаційну поїздку на Черніг...