"В Україні повна свобода слова": Шефір прочитав "лекцію" про"продажних" журналістів, котрі критикують благі наміри режиму Зеленського (відео)

Перший помічник президента України Сергій Шефір, який ще пів року тому забороняв себе знімати на відео, вчора під час прямого ефіру програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що в Україні зараз "повна свобода слова". Про це пише у фейсбуці журналіст Михайло Ткач, зазначають Патріоти України.

"Вчора у Шустера розмовляли про свободу слова. Парадоксальність ситуації полягає в тому, що з боку влади слово чомусь взяв перший помічник президента Сергій Шефір. Пан Шефір, який, майже не піднімаючи очей і, схоже, читаючи заздалегідь заготовлений текст, голосно заявив, що зараз у країні "повна свобода слова". А ще пів року тому під час публічного заходу, пресконференції президента Зеленського, той же Шефір забороняв його знімати. Справді "повна". Подивіться", - написав він.

Нагадаємо, під час прямого ефіру програми "Свобода слова Савіка Шустера" Шефір заявив, що в Україні "повна свобода слова": "Ми це бачимо в студії, коли кожен каже, що хоче..."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Марионетка ФСБ получила наивысшую награду в Европе за отлично разыгранную комбинацию "есть и хорошие русские", - Голобуцький

п’ятниця, 27 травень 2022, 0:00

"Марионетке ФСБ Овсянниковой (это той, что восторгалась войной, а потом на 5 секунд вышла в эфире за спиной Андреевой с плакатиком NOWAR и прославилась) вручили премию... нет, не Дарвина. Гавела. Вацлава Гавела «За выдающиеся заслуги по защите прав чел...

"Указ Путина продемонстрировал цели, на которых решил остановиться раша-фюрер", - Сергій Гармаш

четвер, 26 травень 2022, 23:52

"Пазлы складываются. Указ Путина о выдаче российских паспортов жителям Херсонской и Запорожской областей (заметьте, - без Харьковской!) вслед за "ДНР, "ЛНР" указал цели, на которых решил остановиться раша-фюрер. А выступление Киссинджера в Давосе, озву...