"В Україні повна свобода слова": Шефір прочитав "лекцію" про"продажних" журналістів, котрі критикують благі наміри режиму Зеленського (відео)

Перший помічник президента України Сергій Шефір, який ще пів року тому забороняв себе знімати на відео, вчора під час прямого ефіру програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив, що в Україні зараз "повна свобода слова". Про це пише у фейсбуці журналіст Михайло Ткач, зазначають Патріоти України.

"Вчора у Шустера розмовляли про свободу слова. Парадоксальність ситуації полягає в тому, що з боку влади слово чомусь взяв перший помічник президента Сергій Шефір. Пан Шефір, який, майже не піднімаючи очей і, схоже, читаючи заздалегідь заготовлений текст, голосно заявив, що зараз у країні "повна свобода слова". А ще пів року тому під час публічного заходу, пресконференції президента Зеленського, той же Шефір забороняв його знімати. Справді "повна". Подивіться", - написав він.

Нагадаємо, під час прямого ефіру програми "Свобода слова Савіка Шустера" Шефір заявив, що в Україні "повна свобода слова": "Ми це бачимо в студії, коли кожен каже, що хоче..."

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У розслідуванні справи "вагнерівців" все більше запитань без відповідей

неділя, 5 грудень 2021, 18:02

І головне щодо справи «вагнерівців»: чи дійсно спецоперацію готували до останнього без візування з боку Президента? Хто кого підставив? 5 листопада виконувач обов‘язків директора ДБР Олексій Сухачов заявив, що Державне бюро розслідувань допитає керівни...

"​Удар в рельсу..." - Машовець

неділя, 5 грудень 2021, 17:22

или "война, которая гражданская...". Новостная лента пестрит многочисленными сообщениями о "вступлении" в российскую политическую партию "Единая Россия" глав так называемых "ДНР" и "ЛНР"... . Церемония "награждения" двух кремлёвских дрессированных гла...