Українська компанія Frontline масштабує виготовлення роботизованої турелі для гранатомета Mk 19 «Буря». Серійне виробництво цього виду зброї знизить ризики для життя операторів, які налаштовуватимуть приціл дистанційно з укриття, передають Патріоти України з посиланням на Speka.media.
Оператори керують туреллю дистанційно за допомогою пульта або ноутбуку. Бійці налаштовують приціл у програмі зі вбудованим балістичним калькулятором. Турель оснащена системою гасіння віддачі та діє на відстані до 100 метрів.
«Буря» поміщає від 32 до 64 боєприпасів та може стріляти у різних режимах, зокрема в одиночному, чергою або програмованою чергою. Важить роботизована турель 47 кілограмів.
«Ми в Frontline віримо, що майбутнє війни — за роботизованими платформами. «Буря» є частиною концепції автономної передової, де бойові завдання виконують машини, а люди зберігають своє життя. Це рішення дозволяє ефективно вести бій та зменшити ризики для особового складу», — говорить гендиректор Frontline Євген Третяк.
Як повідомляють у компанії, дані з розвідувальних БпЛА розробники планують поєднати із системою прицілу турелі. Це допоможе передавати координати на ураження у live-режимі.
Українська компанія Frontline масштабує виготовлення роботизованої турелі для гранатомета Mk 19 «Буря». Серійне виробництво цього виду зброї знизить ризики для життя операторів, які налаштовуватимуть приціл дистанційно з укриття, передають Патріоти Укр...
За давніми віруваннями, в народне свято 5 лютого не можна байдикувати і лінуватися. Українці присвячували цей день роботі в хліві та сараї. Приміщення оглядали, утеплювали та лагодили. Спорожнілі засіки вичищали. Свято 5 лютого в давні часи вважалося н...