
На передовій уже тиждень "лихоманить" Starlink. Здебільшого проблема виражається в різкій зміні швидкості каналу, також спостерігаються втрати пакетів. Про це розповів військовий ЗСУ і фахівець із радіотехнологій Сергій "Флеш" Бескрестнов у Telegram, передають Патріоти України.
Він зазначив, що не вірить "у секретний російський РЕБ". "Швидше за все, це результат якихось проблем з боку SpaceX, про які нам зазвичай не спромагаються повідомляти. Проблеми почалися після останнього оновлення терміналів (або так співпало)", – ідеться в повідомленні.
При цьому Бескрестнов додав, що хоча "це все не приємно", але не критично для боєздатності. Крім того, збої не спостерігаються глобально на всіх Starlink. "Також 10 травня багато Старлінків відвалилося повністю, що створило низку проблем. Пішли знову чутки про секретний РЕБ (оскільки проблема збіглася з наступом противника). Я схиляюся, що причиною був найсильніший спалах на сонці за десятиліття. Явище було одноразовим", – резюмував "Флеш".
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...