"В Иране просто жесть. Полицейские и КСИР начали стрелять по безоружным демонстрантам", - Іван Яковина

"В Иране просто жесть. Полицейские и КСИР начали стрелять по безоружным демонстрантам, выступающим против властей. Важно, как ответят демонстранты", - повідомив журналіст Іван Яковина на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України.

"В 1979 году история похоже начиналась: власти расстреливали демонстрантов, на следующий день на похороны выходили десятки тысяч. Власти расстреливали похоронную процессию, на следующий день на похороны убитых днем ранее выходили сотни тысяч, потом - миллионы, а потом власть пала, шах бежал", - додав Яковина.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Врятувати (не)рядового Коломойського

середа, 27 вересень 2023, 5:00

Початок вересня для Ігоря Коломойського — одного із найбагатших людей України — видався не надто вдалим. Він отримав одразу три підозри та встиг змінити комфортний маєток на ізолятор Служби безпеки України. . Першу підозру олігарху вручили від Бюро ек...

Аналітики озвучили висновки щодо здатності росіян протидіяти ракетам "Нептун"

середа, 27 вересень 2023, 4:15

Аналітики на двох конкретних прикладах оцінили, чи є у російської армії зенітні комплекси, які здатні збивати українські протикорабельні ракети "Нептун". Як пише Defense Express, під час атак на два російські кораблі ("Москва" і "Адмірал Ессен"), щоб в...