У задачі російського балета ніколи не входила підготовка для вторгнення в країну, де той балет гастролює, - журналіст

"Мене дивує, як люди репостять красиві фрази, навіть не задумуючись – а чи відповідають вони дійсності? Може, я знаю якісь контрприклади? «Спочатку заходить російський балет, потім російські танки». Дуже красива фраза, аж шкода, що повна чухня", - пише журналіст та громадський діяч Віктор Трегубов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"У випадку Росії жорстка сила майже завжди йде першою та головною. Балерини Большого театру в пачках та пуантах палац Аміна не брали, Сибір перед Єрмаком не покоряли і крізь лінію Маннергейма не проривались.

Інколи за жорсткою силою в росіян йде м'яка. Інколи не йде. Немає в Дагестані російської м'якої сили в будь-якому прояві. В Білорусі значно більше.

А конкретно у балета взагалі інша роль. Роль балета – показувати в країнах, в які російські танки йти поки що не планують, що оці ось гості зі сходу – це не насрано, а душа така широка. Висококультурна та цивілізована країна, можна навіть руку тиснути.

***

Якщо хтось не зрозумів. В задачі балета ніколи не входила підготовка для вторгення в країну, де той балет гастролює. Його задача – підтримувати у різних Францій та Німеччин враження, що Росія достатньо цивілізована, щоб з нею гендлювати, а всі розкази про її варварства значно перебільшені.

Себто, він не прокладає дорогу до вторгнень в ці країни, а прикриває злочини в інших місцях".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Краще хай д*хнуть ніж розбігаються: Російське командування боїться нової хвилі дезертирства з українських фронтів і ускладнює і без того важкий стан своїх військ

понеділок, 11 грудень 2023, 7:52

Військове командування РФ запровадило для солдатів і офіцерів заборону на використання цивільних транспортних засобів у військових цілях. Військова прокуратура ворога намагалася конфіскувати всі позашляховики марки УАЗ в одному з підрозділів морської п...

Нова гаряча точка на фронті: Експерт розповів, де ще найближчим часом активізуються росіяни

понеділок, 11 грудень 2023, 7:19

Найближчим часом росіяни можуть посилити атаки на Вугледар у Донецькій областіТаку думку висловив військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко в ефірі телеканалу "Еспресо", передають Патріоти України. Він зауважив, що ...