
ПВК «Вагнер» може відкрити ще одну базу в Білорусі в Гомельській області поблизу кордону з Україною. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).
Так, Центр національного спротиву повідомив 20 липня, що в районі міста Наровля у Білорусі почалося будівництво ще однієї бази «Вагнера», а 19 липня «вагнерівці» провели обстеження території поблизу Дятлика, що приблизно за 2 км від кордону Білорусі з Україною.
Аналітики ISW зазначили, що візуального підтвердження будівництва в цій зоні не спостерігається.
Раніше білоруське підпілля повідомляло, що в районі міста Наровля Гомельської області почалося облаштування приміщень для розміщення передових груп «Вагнер». Під час цих робіт відбулась сутичка між місцевими прикордонникам та терористами з ПВК «Вагнер».
Нагадаємо, що «вагнерівці» розпочинають тренування біля кордонів Польщі.
За наказом Путіна ПВК «Вагнер» у Росії розформовано, а більшість найманців перейшла служити в армію РФ. Найменша частина поїхала разом із Пригожиним до Білорусі. Там зараз за різними оцінками знаходиться 2000-3000 вагнерівців. До відома, 19 липня у Білорусь прибула шоста колона «вагнерівців».
26 червня за новим календарним стилем (9 липня - за старим) - день пам'яті преподобного Іоана, єпископа Готського, і чудотворної Тихвінської ікони Божої Матері . 26 червня за старим календарним стилем - день пам'яті мучениці Акіліни Старшої. . Іоан жи...
Ключова військово-логістична магістраль окупантів, що з'єднує Ростов-на-Дону з окупованими Маріуполем, Мелітополем та Кримом з кожним днем стає все більш смертоносною через посилення повітряного контролю українськими мвдлстрайками, зазначають Патріоти ...