
Під час короткого заколоту в РФ члени приватної військової компанії "Вагнер" під керівництвом Євгена Пригожина збили рідкісний російський військовий літак Іл-22М, завдяки цьому було ліквідовано 10 офіцерів супротивника, які були членами екіпажу. Знищені, зокрема, два майори - Олександр Свиридов і Геннадій Бєлякін, а також підполковник Артем Милованов. Про це написав у своєму каналі в Telegram офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан (позивний - "Штірліц") і показав фотографії "вантажу 200", передають Патріоти України.
Український воїн додав, що також мінусовані два ворожих старших сержанти - Віктор Подрепний та Олексій Скриков. "...Екіпаж Іл-22 успішно демобілізований завдяки "вагнерівцям": ...капітан Віктор Попов; ...капітан Артем Шароглазов; ...капітан Ігор Волочилов; ...лейтенант Микита Голубєв; ...старший прапорщик Сергій Старенький", - поділився "Штірліц".

На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...