Валентин Гафт у дуже важкому стані

Знаменитий актор практично нерухомий, майже втратив дар мовлення.

Валентин ГафтРосійський актор, зірка кіно Валентин Гафт, який багато років страждає на хворобу Паркінсона, перестав спілкуватися з рідними, його стан важкий, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Як повідомляють джерела, колеги Гафта в тривозі стежать за останніми новинами про стан здоров'я зірки, який "обірвав" всі контакти з ними. Театрали вважають, що це сталося через те, що Гафт дізнався про смерть партнерки по сцені Ніни Дорошиної, що його і "добило".

У той же час подруга дружини актора Ольги Остроумової, що побажала залишитися неназваною, повідомила, що, незважаючи на проблеми, влітку Гафт відчуває себе трохи краще, ніж взимку, і назвала правдою поширилися чуток про те, що Гафт перестав говорити. "Зрозуміло, що хвороба нікуди не пішла, Валя правда відчував великі труднощі з мовою ... А що ви хочете при цьому захворюванні? Йому було важко", - сказала вона.

За словами дружини Гафта, сім'я на даний момент не має потреби в допомозі та має все необхідне для підтримки стану тяжкохворого актора.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Разворот сейчас намечается не только на фронте. В российской экономике тоже", - Фурса

п’ятниця, 12 серпень 2022, 0:33

"Санкции не работают, говорили они…. Санкции не работают, говорят россияне и полезные идиоты Кремля в Европе. Но при этом, почему то, очень настойчиво требуют переговоров. Прямо из кожи вон лезут, пугают апокалипсисом, лишь бы выйти из войны, которую с...