
У неділю, 19 лютого, поляки, які заблокували КПП ""Ягодин - Дорогуськ", вийшли на протести проти України на залізницях - на плакатах пишуть, щоб "невдячні" українці поверталися додому. Відповідне відео з польськими протестувальниками опублікував український журналіст Костянтин Андріюк на своєму каналі у Telegram, передають Патріоти України.
"Валіть додому, невдячні с*чі діти", - написано на плакаті, на якому також зобразили, як штовхають чоловічка, зафарбованого у жовтий та блакитний кольори, з Польщі у бік України. Крім того, на кордоні з українською державою поляки не пропускають цивільні автобуси. Водії об'їжджають прикордонну місцевість, щоб не затримуватись через страйк.

Варто зазначити, що повноцінний страйк біля залізниць та автобусних доріг розпочався 19 лютого і триватиме щонайменше місяць. У свою чергу, українці у коментарях припускають, що спонсором цього протесту є Росія.
На те, що українські удари по російській логістиці почнуть впливати безпосередньо на фронт, буде вказувати низка факторів. Зокрема, відбудеться зменшення кількості штурмових дій РФ на лінії боєзіткнення. Таку думку висловив військовий оглядач Денис Поп...
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...