
У неділю, 19 лютого, поляки, які заблокували КПП ""Ягодин - Дорогуськ", вийшли на протести проти України на залізницях - на плакатах пишуть, щоб "невдячні" українці поверталися додому. Відповідне відео з польськими протестувальниками опублікував український журналіст Костянтин Андріюк на своєму каналі у Telegram, передають Патріоти України.
"Валіть додому, невдячні с*чі діти", - написано на плакаті, на якому також зобразили, як штовхають чоловічка, зафарбованого у жовтий та блакитний кольори, з Польщі у бік України. Крім того, на кордоні з українською державою поляки не пропускають цивільні автобуси. Водії об'їжджають прикордонну місцевість, щоб не затримуватись через страйк.

Варто зазначити, що повноцінний страйк біля залізниць та автобусних доріг розпочався 19 лютого і триватиме щонайменше місяць. У свою чергу, українці у коментарях припускають, що спонсором цього протесту є Росія.
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...
Окупований Крим в ніч на 23 червня і вранці потрапив під масовану атаку дронів. Було уражено порт Кавказ та низку інших об'єктів. Про це повідомляють OSINT-канали. . Спочатку в пабліках з'явилось повідомлення про пожежу на підстанції Насосна-2, що в С...