
У неділю, 19 лютого, поляки, які заблокували КПП ""Ягодин - Дорогуськ", вийшли на протести проти України на залізницях - на плакатах пишуть, щоб "невдячні" українці поверталися додому. Відповідне відео з польськими протестувальниками опублікував український журналіст Костянтин Андріюк на своєму каналі у Telegram, передають Патріоти України.
"Валіть додому, невдячні с*чі діти", - написано на плакаті, на якому також зобразили, як штовхають чоловічка, зафарбованого у жовтий та блакитний кольори, з Польщі у бік України. Крім того, на кордоні з українською державою поляки не пропускають цивільні автобуси. Водії об'їжджають прикордонну місцевість, щоб не затримуватись через страйк.

Варто зазначити, що повноцінний страйк біля залізниць та автобусних доріг розпочався 19 лютого і триватиме щонайменше місяць. У свою чергу, українці у коментарях припускають, що спонсором цього протесту є Росія.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...