
У неділю, 19 лютого, поляки, які заблокували КПП ""Ягодин - Дорогуськ", вийшли на протести проти України на залізницях - на плакатах пишуть, щоб "невдячні" українці поверталися додому. Відповідне відео з польськими протестувальниками опублікував український журналіст Костянтин Андріюк на своєму каналі у Telegram, передають Патріоти України.
"Валіть додому, невдячні с*чі діти", - написано на плакаті, на якому також зобразили, як штовхають чоловічка, зафарбованого у жовтий та блакитний кольори, з Польщі у бік України. Крім того, на кордоні з українською державою поляки не пропускають цивільні автобуси. Водії об'їжджають прикордонну місцевість, щоб не затримуватись через страйк.

Варто зазначити, що повноцінний страйк біля залізниць та автобусних доріг розпочався 19 лютого і триватиме щонайменше місяць. У свою чергу, українці у коментарях припускають, що спонсором цього протесту є Росія.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...