Варто схуднути? Вчені порахували зайву вагу всього людства

Результати змушують замислитись.

Фото: styler.rbc.uaБританські вчені з'ясували сумарну масу всього населення Землі з урахуванням розподілу ваги між людьми різної вагової категорії – від найбільш худих до найбільш повних, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

За даними учених з Лондонської школи гігієни на основі даних Всесвітньої організації охорони здоров'я, вага всіх людей на планеті становить приблизно 287 мільйонів тонн. При цьому вага середньостатистичної людини без врахування її статі становить 62 кілограми.

Дослідники під час підрахунків врахували особливості різних країн. Наприклад, середній житель Північної Америки важить понад 80 кілограм, а середньостатистичний азіат - близько 60-ти. Таким чином вчені намагаються привернути увагу до проблеми ожиріння, особливо серед дітей. Якщо б кожна людина важила як середньостатистичний житель США, - Земля стала б важче на 58 мільйонів тонн, оскільки 70% населення країни має зайву вагу.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...