"Вас туда никто не отправлял": Бойовики-"ветерани" війни на Донбасі поскаржилися на свою непотрібність Росії (відео)

Бойовики так званих “ДНР” та “ЛНР”, які ще від 2014 року “воювали за Росію”, записали повне драматизму звернення з проханням про допомогу, оскільки вони живуть “в хренових умовах” і “кинуті на хрен всіма”. Відео з наріканнями на недбайливе ставлення до “ветеранів” війни на Донбасі опублікував з власними коментарями журналіст та блогер Денис Казанський, повідомляють Патріоти України.

На цьому відео похмурі та переважно беззубі чоловіки з пом’ятими обличчями у камуфляжі, прикрашених брязкальцями медальок, розповідають, що всі вони під час бойових дій отримали поранення — дехто залишився без ніг чи рук, а комусь поталанило і обійшлося контузією.

Однак їх ніхто у Росії не визнає учасниками бойових дій, їхні посвідчення, видані “ЛДНР”, за словами одного з промовців, “не котируються”, і жодних виплат їм не належить. Вони отримують мінімальну пенсію і живуть, де прийдеться, ніби бомжі.

Один з колишніх бойовиків зізнався, що отримує пенсію 7 тисяч російських рублів (близько 70 доларів) і змушений жити разом із сім’єю в гостелі. Важко рухаючи язиком, ці очевидно спиті “ветерани” стверджують, що воювали у 2014-18 роках, захищаючи “російський народ”, а тепер у Росії їм говорять, що їх “туди не посилали”, а у військкоматі “водять за ніс”.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Відставка Стармера: чому британська криза може вдарити по Україні

вівторок, 23 червень 2026, 22:32

Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...

кремлю терміново потрібні гроші, багато грошей ... - Костянтин Машовець

вівторок, 23 червень 2026, 21:36

Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...